W godzinach nocnych policjanci z komisariatu w Pruchniku pracowali na miejscu dość niecodziennego zdarzenia drogowego. 20-letnia kierująca renault najechała na leżącego na jezdni 22-latka.
Z wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierująca samochodem marki renault, 20-letnia mieszkanka gminy Pruchnik... najechała na leżącego na drodze mężczyznę. Pieszy, 22-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kierująca renaultem była trzeźwa. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pruchniku.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe!!! To co położył się na drodze i se leżał ? A może płyt słuchał po mocnym spożyciu? Piszcie proszę prawdę, a nie opowiadacie baje.
Wcześniej potrącony przez samochód, zostawiony na drodze a później przejechany
20 latka ledwo zdala prawko jezdzi po nocach i niezachowala szczegolnej ostroznosci ot to cala story
jedyna bajke jaka w tej tragedi przeczytalem teraz to twoje wypociny
......ciąg dalszy story. Pijany dwudziestolatek robi sobie leżankę z jezdni. Dobrze że o tej porze latarnie są wylaczane, jeszcze by mu przerwały sen.
A potem mama obudzila cie rano bo za rok egzaminy gimnazjalne I nie mozesz sie spoznic na 8 rano
tylko ze tu już nie chodzi o 20 latke co ledwo zdała prawko, tylko zdrowie chłopaka
https://zrzutka.pl/pomoc-dla-radka-k-w-kosztownej-rehabilitacji
Chłopak był pijany, leżał na drodze, jego pijani koledzy zobaczyli jadące auto, chcieli je zatrzymać, 20 latka przestraszyła się i przyspieszyła, co zrobiłby chyba każdy w momencie gdy w nocy chcą Cię zatrzymać pijani ludzie, resztę już znacie
no tak i pojechała prosto w zatrzymujących ją ludzi tak, że musieli uciekać z drogi... żenada
poza tym proszę uważać, bo każdy może taką wypowiedź potraktować jako pomówienie, a co za tym idzie, złożyć pozew
Nic nie wiesz a pi erdolisz farmazony pajacu
Nic tu nie jest jasne.Leżał nie dlatego,że był zmęczony,co nie zmienia faktu,ze i Jego zal i kierowcy.Na zrzutce brak okrešlenia obrażeñ,mowa o zabiegach operacyjnych nie wiadomo jakich.Brak dokumentacji medycznej potwierdzającej obrażenia.Tyle próśb o pomoc,sama weryfikuję komu pomagam.
Dokładnie leżał, bo jak wynika z obrażeń prawdopodobnie mógł zostać pobity lub potrącony wcześniej przez inny samochód, ale od tego jest Prokurator, Policja oraz Biegli sądowi, którzy prowadzą śledztwo. W związku z powyższym proszę o zaprzestanie POMÓWIEŃ! (art. 24 KC)Jeżeli tak skrupulatnie Pani weryfikuje zrzutki to bardzo dobrze proszę doczytać na zrzutce dla Radka - "Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki". Dokumenty medyczne nie są upublicznione ze względu na jedną, ale najważniejszą dla Radka kwestię, są to dane drażliwe, objęte tajemnicą lekarską, udostępniane mogą być tylko i wyłącznie na potrzeby odpowiednich organizacji lub organów. Jeżeli chodzi o portal zrzutka.pl takie takowe dokumenty zostały przesłane celem weryfikacji, o czym mówi zamieszczona na zrzutce informacja.Radek aktualnie potrzebuje pomocy, nie kopania, gdy leży bezbronny!Pozdrawiam serdecznie,Patryk KUCHARSKI
P.S. Dodatkowo informuję wszystkich chcących pomóc w leczeniu i rehabilitacji Radka, iż na witrynie społecznościowej facebook.com została założona strona, na której publikowana jest sytuacja zdrowia Brata:https://www.facebook.com/profile.php?id=100011040737312Z całego serca dziękujemy!
@Piotr KucharskiProszę pana,zadałam kilka pytań,chciałam wpłacić określoną sumę a spotykam się z atakiem.Profil został zweryfikowany dowodem osobistym i wpłatą jako uwierzytelnieniem konta.Jeżeli źle przeczytałam wpłacę .
Szanowna Pani, profil został zweryfikowany zgodnie z tym co napisała, dodatkowo sama zrzutka została zweryfikowana dokumentacją medyczną.Pozdrawiam
Naprawdę? Aż tyle w Tobie jadu ? I empatii do drugiego człowieka?Chłopak walczy w szpitalu aby stanąć na nogi A Ty piszesz brednie żeby co było Ci lepiej? Pomyślałaeś co czuje rodzina matka ojciec brat jego przyjaciel którzy zalewają się łzami.... nie życzę Ci po moim wszystko abyś poczuł to oni... I niech Bóg będzie z Tobą bo chyba bładzisz
Dokumentacja medyczną była opublikowana na stronie lecz z powodu wrażliwych treści została usunięta. Dla dobra poszkodowanego oraz prowadzonego śledztwa.Jeżeli Pani była tak zainteresowana może warto był skontaktowaćsię z założycielem zbiórki A nie pisać tu swoje wypociny.Boże daj siłę dla tego chłopaka i jego rodziny!
I resztę już znacie..... Naprawdę? Jak można być takim człowiekiem i pisać takie rzeczy... niech Bóg ma w opiece poszkodowanego.... A jeśli ktoś nie ma o czymś pojęcia niech nie pisze tych komentarzy bo aż na sercu ciężko
Nie rozumiem ataku proszących.Robicie krecią robotę tej zbiórce,trochę zrozumienia dla cudzego pieniądza.Zdrowia chlopakowi i kierowcy,bo pewnie dziewczyna długo będzie się zbierała z traumy .
Panie Patryku, jestem fanką Asa Pik od początku jego kanału, oglądałam wczoraj jego live w którym była przedstawiana sytuacja Radka. Apropos dlaczego Radek leżał na drodze napisał Pan 2 dni temu: "leżał, bo jak wynika z obrażeń prawdopodobnie mógł zostać pobity LUB potrącony wcześniej przez inny samochód." To Pan nie może zapytać brata dlaczego leżał na drodze tylko pisze Pan "lub"? W sprawie danych drażliwych odsyła zainteresowaną do założyciela zbiórki a założycielem jest właśnie Pan. Na Zrzutce napisał Pan "wracając pieszo do domu" a tutaj jest napisane że kiedy najechał na niego samochód leżał na drodze a nie szedł pieszo, kiedy ludzie pytają o szczegóły, odnosi się Pan wrogo. Nie udostępniając danych drażliwych ani kompletnie żadnych informacji co robił na tej drodze ani skąd wracał, nie zbierzecie żadnych pieniędzy dla Radka i działacie na jego niekorzyść. Dodatkowo odnosi się Pan w sposób wrogi i niemiły do pytających o szczegóły, odsyła pytających do założyciela zbiórki którym Pan sam jest. W podobnym tonie wypowiadała się wczoraj pani na livie - pieniądze tak ale żadnych informacji prywatnych. Również żadnych informacji na temat okoliczności wypadku a przecież możecie zapytać brata dlaczego leżał na drodze a nie pisać tu "lub". Takim postępowaniem nie pomagacie bratu.
Po pierwsze Brat nie pamięta dnia wypadku, trudno, żeby po takich obrażeniach cokolwiek pamiętać, ponieważ od momentu wypadku ponad dwa tygodnie przebywał w śpiączce. Po drugie nie odsyłam do organizatora, czyli do siebie, ale napisałem, że dokumenty zostały przesłane do portalu zrzutka.pl, mianowicie do administratora. Po trzecie Brat wracał do domu pieszo, dlatego tak napisałem, z kolei dlaczego leżał w momencie, gdy najechała na niego Reanualt to właśnie ustala Policja, a zdaniem lekarzy z obrażeń wynika, że mógł zostać potrącony lub pobity, więc tak przekazałem. Po czwarte nikogo nie straszę, bronię dobrego imienia Brata i proszę mnie nie straszyć, bo pieniądze się zbierają, ponieważ na szczęście jest więcej dobrych osób... Niestety musimy się pogodzić z Rodziną faktem, że żmije będą kąsać (z całym oczywiście szacunkiem do żmij), choć mamy już dość problemów. Dodatkowo jeżeli ktoś cokolwiek opisuje tutaj poza mną to jest to oparte na plotkach i domysłach, a co najważniejsze są to komentarze anonimowe.DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM za dotychczasową pomoc i modlitwę, jesteście WIELCY. A żmije... żmije niech dalej kąsają, bo poza tym mogą tylko pełzać. ;)
Kochani, zapraszam na stronę poświęconą pomocy dla Radka:https://www.facebook.com/RadekKucharski1996/?modal=admin_todo_tour
Głupia krowa, powinni jej dożywotnio zabrać prawko! I co chętnych na wpłatę dla Radka nie ma? A ten idiota Holiczko na drugi dzień miał prawie 200 tyś. I co z tego? Zostawił żonę i dzieci, i kupił sobie nowe auto. Brawo rówieśnicy ???? oby tak dalej. Ten chłopak bardziej potrzebuje pomocy. Tamten idiota jakby nie zapierdalał to by nie stracił nogi!
Wracaj do zdrowia ziom !!!
Ciekawe!!! To co położył się na drodze i se leżał ? A może płyt słuchał po mocnym spożyciu? Piszcie proszę prawdę, a nie opowiadacie baje.
Wcześniej potrącony przez samochód, zostawiony na drodze a później przejechany