Reklama

Ludzie boją się pomagać

06/05/2015 20:45

– Denerwują mnie sytuacje, kiedy ludzie nie udzielają człowiekowi leżącemu na ulicy pierwszej pomocy, wychodząc z założenia, że jest pijany i boją się do niego podejść. Mój tata ostatnio zasłabł na ulicy i dopiero po jakimś czasie znalazł się ktoś, kto się nim zainteresował. Nie chcę nawet myśleć, ile osób przeszło obok niego obojętnie, myśląc, że się upił i co by się stało, gdyby w porę nie wezwano pogotowia. A wystarczyło tylko podejść, każdemu z nas może się przytrafić taka sytuacja.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama