Reklama

Mamy dość ptasich nieczystości!

20/10/2018 07:47

– Problem dokarmiania gołębi przez mieszkańców bloków jest stary jak świat. Dotyczy on również wspólnoty mieszkaniowej przy Siemiradzkiego 15. Mimo apeli i wywieszanych na klatkach schodowych kartek z informacją, by nie rzucać z okien pożywienia dla ptaków, sytuacja wciąż się powtarza i wraca jak bumerang. Resztki jedzenia rzucane gołębiom – w tym chleb, makaron czy ziemniaki – sprawiają, że te stale się zlatują i zanieczyszczają parapety i balkony, a także teren zielony, na którym bawią się dzieci. Ptasich odchodów jest naprawdę sporo. Nie są one obojętne dla zdrowia i zwyczajnie uprzykrzają życie, bo nie sposób codziennie tego usuwać ani bez obaw wywiesić pranie. Dlatego ponawiam apel na łamach prasy: jeśli już decydujemy się na pomoc ptakom, róbmy to z głową i w miejscu odosobnionym, nieco oddalonym od bloków mieszkalnych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    jolo - niezalogowany 2018-10-23 12:01:00

    Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka- niekoniecznie. Problem nie tylko na Siemiradzkiego! A tyle miejsca do dokarmiania nad Sanem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    as - niezalogowany 2018-10-23 22:16:10

    ile to razy zachorowałeś , ile razy pobrudziły ci te gołębie pościel ? ITD 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ola - niezalogowany 2019-01-07 14:05:14

    Najgorsze są choroby, ale nei wyobrażam sobie nie dokarmiać ich w zimie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama