Reklama

Manasterz: Podejrzany tor jazdy i 1,5 promila w organizmie

10/09/2023 08:02

Ostatniego dnia sierpnia, policjanci z przeworskiej drogówki w Manasterzu zatrzymali do kontroli 35-letniego mieszkańca gminy Jawornik Polski, który kierował osobowym audi. Jak się okazało – na podwójnym gazie.

Podejrzenie mundurowych wzbudził tor jazdy mężczyzny. Słusznie, ponieważ badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Kierowca pożegnał się z prawem jazdy, a za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Grożą mu: kara pozbawienia wolności do 2 lat oraz wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Policja przypomina: każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama