Z przykrymi konsekwencjami musi się liczyć 40-letni kierowca mercedesa, który w środę, 20 bm., został zatrzymany w Maleniskach przez policjantów jarosławskiej drogówki.
Kierujący pojazdem mieszkaniec gminy Pawłosiów w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 105 km/h, czyli o 55 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Ukarany został mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi, do tego stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
Jarosławscy policjanci, apelując o rozsądek na drodze, przypominają, że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków ze skutkiem tragicznym. „Dlatego tak ważne jest, aby przestrzegać ograniczeń prędkości i dostosować ją do warunków i natężenia ruchu” – podkreślają.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze