Reklama

Mandat, punkty karne i utrata prawa jazdy. 40-latek słono zapłacił za brawurę

Z przykrymi konsekwencjami musi się liczyć 40-letni kierowca mercedesa, który w środę, 20 bm., został zatrzymany w Maleniskach przez policjantów jarosławskiej drogówki.

Kierujący pojazdem mieszkaniec gminy Pawłosiów w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 105 km/h, czyli o 55 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Ukarany został mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi, do tego stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Jarosławscy policjanci, apelując o rozsądek na drodze, przypominają, że nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wypadków ze skutkiem tragicznym. „Dlatego tak ważne jest, aby przestrzegać ograniczeń prędkości i dostosować ją do warunków i natężenia ruchu” – podkreślają.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/03/2024 11:19
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama