Reklama

Mariusz Król nie jest już zastępcą wójta gminy Orły


Wójt gminy Orły Bogusław Słabicki odwołał wczoraj, 25 listopada br., z funkcji swojego zastępy Mariusza Króla. Tego samego, wokół którego narosło szereg nieporozumień związanych z kupnem i sprzedażą działek pod budowę supermarketów.


Zarządzenie wójta gminy Orły obowiązuje od dnia podpisania, czyli od wczoraj. Odwołanie M. Króla jest równoznaczne z wypowiedzeniem tzw. stosunku pracy. Wypowiedzeniem 3-miesięcznym, podczas którego M. Król został zobowiązany przez wójta gminy Orły do wykorzystania urlopu wypoczynkowego.

  • „Odwołanie jest równoznaczne z utratą wszystkich udzielonych upoważnień i pełnomocnictw przez wójta gminy Orły”

– możemy przeczytać w konkluzji zarządzenia wójta B. Słabickiego.

O sprawie kupna i sprzedaży działek pod budowę supermarketów pisaliśmy tu: [KLIKNIJ, BY PRZECZYTAĆ]

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/11/2025 11:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama