Marszałek Sejmu Marek Kuchciński był jednym z gości spotkania z potrzebującymi zorganizowanego w sobotę przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej. W spotkaniu wzięło udział ok. 250 osób.
- Chciałbym złożyć jak najsaerdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju i wielkiej nadziei, że zmiany będą następowały, że władze państwowe będą z coraz większą mocą troszczyć się o wszystkich mieszkańców naszej ojczyzny - mówił marszałek Kuchciński.
Wśród obecnych byli także m.in.: prezydent Przemyśla Robert Choma, starosta przemyski Jan Pączek i członek zarządu województwa podkapackiego Lucjan Kuźniar.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ubogi intelektualnie na spotkaniu z ubogimihttp://www.rp.pl/Polityka/170329983-Doradztwo-medialne-dla-Kuchcinskiego-za-60-tys-zl.html
Zwierzęta np. krowy też są mieszkańcami naszej ojczyzny. Zatem dlaczego państwo na czele z panem marszałkiem nie troszczy się o nie i nie ma nic przeciwko temu, że posyłane są on do rzeźni, gdzie przeżywają gehennę, gdzie będą bestialsko zakatowane na śmierć !!! YOUTUBE.COM - NATURA - NIE ZABIJAJ YOUTUBE.COM - DEZERTER - PIERWSZY RAZ YOUTUBE.COM - POLSKA UBOJNIA 2015
INSTRUKCJE DLA RZĄDZĄCYCH - NAMA - HATTA.PL
Baaaardzo tania... i nie wiem czy wiele znaczy.
Jakie te zdjęcia są smutne P.Kuchciński pokazują tą troskę państwa m.in takich jak pan i panu podobnych co przez 28-m lat myślą tylko o swoich apanażach i własnym dobrobycie, mając resztę społeczeństwa w dalekim poważaniu. Czy ta pokazówka ma usprawiedliwić sumienie pana i pozostałych oficjeli na tych fotkach ??
''Minister biorąc biskupa pod rękę szepce mu na ucho: Ty trzymaj ich w głupocie - a ja przytrzymam ich w biedzie! REINHARD MEY - SEI WACHSAM - TEKSTOWO.PL
Jak słusznie zauważył kardynał Nycz - jesteśmy świadkami klerykalizacji osób świeckich i laicyzacji duchownych! Te zdjęcia doskonale pasują do tego stwierdzenia wysokiej rangi duchownego w kościele katolickim.
a w sejmie na bogato panie Kuchcinski,ładne zdjęcie/dzisiejszy Fakt/wstyd dla Przemyśla.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/w-sejmie-marka-kuchcinskiego-na-bogato-pula-na-wynagrodzenia-i-premier-wzrosla-o-42/rtf12gp Tak się trwoni pieniądze podatnika !! potem przyjeżdża do Przemyśla udając dobroczyńcę ubogich. Wstyd i pycha P.Kuchciński WSTYD!
Niestety, strona jest zablokowana i nie można na nią wejść z podanego linku. A szkoda.
do Przemyślanka - proszę wpisać w wyszukiwarce google treść W Sejmie Marka Kuchcińskiego na bogato! Pula na wynagrodzenia i ..
Ziemia przemyska przeprasza Polskę za Kuchcińskiego. A dlaczego, to sami osądźcie: http://wpolityce.pl/swiat/298862-kompromitacja-moralna-marszalek-kuchcinski-dopuscil-aby-syn-kata-polakow-wspoldecydowal-o-tym-jak-polacy-maja-uczcic-ofiary-jego-ojca
Obejrzałam stronkę. Czysty skandal...
Ano, wstyd... i tylko westchnąć nad tymi geniuszami .
Ludzie już się na te wygłupy nie nabierają... tylko mohery. Ale to inna kategoria, taka bezmyślna.
Ale jesteś prymitywny i na dodatek złośliwy
Ubogi intelektualnie na spotkaniu z ubogimihttp://www.rp.pl/Polityka/170329983-Doradztwo-medialne-dla-Kuchcinskiego-za-60-tys-zl.html
Zwierzęta np. krowy też są mieszkańcami naszej ojczyzny. Zatem dlaczego państwo na czele z panem marszałkiem nie troszczy się o nie i nie ma nic przeciwko temu, że posyłane są on do rzeźni, gdzie przeżywają gehennę, gdzie będą bestialsko zakatowane na śmierć !!! YOUTUBE.COM - NATURA - NIE ZABIJAJ YOUTUBE.COM - DEZERTER - PIERWSZY RAZ YOUTUBE.COM - POLSKA UBOJNIA 2015
INSTRUKCJE DLA RZĄDZĄCYCH - NAMA - HATTA.PL