Reklama

„Marycha” w srebrnym zawiniątku

08/04/2018 10:03

Za posiadanie narkotyków odpowiedzą przed sądem młodzi mieszkańcy powiatu jarosławskiego.

Kilka dni temu jarosławscy policjanci z wydziału kryminalnego podjęli interwencję wobec kierującego oplem astrą. W pojeździe tym przebywał kierujący i dwóch pasażerów. W czasie legitymowania funkcjonariusze wyczuli silną woń marihuany i obok hamulca ręcznego ujawnili pudełko po papierosach, gdzie schowany był woreczek z suszem. Test potwierdził, że jest to marihuana, która należała do 22-latka.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Srebrne zawiniątko, a wewnątrz susz roślinny koloru brunatnozielonego odkryli z kolei policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego w peugeocie. Pojazd zaparkowany był na poboczu drogi w Muninie, a wewnątrz przebywało 2 mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości