Za posiadanie narkotyków odpowiedzą przed sądem młodzi mieszkańcy powiatu jarosławskiego.
Kilka dni temu jarosławscy policjanci z wydziału kryminalnego podjęli interwencję wobec kierującego oplem astrą. W pojeździe tym przebywał kierujący i dwóch pasażerów. W czasie legitymowania funkcjonariusze wyczuli silną woń marihuany i obok hamulca ręcznego ujawnili pudełko po papierosach, gdzie schowany był woreczek z suszem. Test potwierdził, że jest to marihuana, która należała do 22-latka.
Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Srebrne zawiniątko, a wewnątrz susz roślinny koloru brunatnozielonego odkryli z kolei policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego w peugeocie. Pojazd zaparkowany był na poboczu drogi w Muninie, a wewnątrz przebywało 2 mężczyzn w wieku 20 i 21 lat. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze