We wtorek, 2 stycznia wieczorem, dyżurny strzyżowskiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonej matki 11-letniej dziewczynki. Nastolatka około południa wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Nie odbierała też telefonu, mimo, że był on aktywny.
Policjanci bezzwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Przekazali też informację o nich sąsiednim jednostkom. Sprawdzali miejsca, gdzie mogłaby przebywać.
Dzięki współpracy z rzeszowską policją, niespełna godzinę od zgłoszenia 11-latka została odnaleziona. Wraz ze swoją 13-letnią koleżanką były w Rzeszowie. Obie nieletnie mieszkanki powiatu strzyżowskiego trafiły pod opiekę rodziców.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze