Reklama

Matka zgłosiła zaginięcie 11-latki. Ta wybrała się z koleżanką do Rzeszowa

09/01/2024 14:46

We wtorek, 2 stycznia wieczorem, dyżurny strzyżowskiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonej matki 11-letniej dziewczynki. Nastolatka około południa wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Nie odbierała też telefonu, mimo, że był on aktywny.

Policjanci bezzwłocznie rozpoczęli poszukiwania. Przekazali też informację o nich sąsiednim jednostkom. Sprawdzali miejsca, gdzie mogłaby przebywać.

Dzięki współpracy z rzeszowską policją, niespełna godzinę od zgłoszenia 11-latka została odnaleziona. Wraz ze swoją 13-letnią koleżanką były w Rzeszowie. Obie nieletnie mieszkanki powiatu strzyżowskiego trafiły pod opiekę rodziców.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości