Reklama

Medalowe żniwo jarosławskiej „Cobry” [ZDJĘCIA]


Pod koniec marca br. zawodnicy Szkoły Sztuk Walki „Cobra” Jarosław wzięli udział w dwóch prestiżowych wydarzeniach i nie wrócili do domu z pustymi rękami.


Pierwszą imprezą były Mistrzostwa Polski w Sztukach Walki w Żywcu, drugą – Grand Prix Polski w Mielcu. Oba turnieje zgromadziły najlepszych zawodników z całego kraju.

– Poczynania naszych podopiecznych ponownie pokazały wysoką klasę i efekty ciężkich treningów. Zarówno w Żywcu, jak i w Mielcu, wszystkie walki były niezwykle zacięte i technicznie dopracowane. Każdy pojedynek pokazał determinację, precyzję i pasję naszych młodych sportowców

– powiedział jeden z trenerów jarosławskiej szkoły sensei Ireneusz Frankiewicz.

Reklama

Z mistrzostw Polski jarosławski klub wrócił z czterema medalami – srebrnym, trzema brązowymi. Na drugim stopniu podium w swojej kategorii wiekowej i wagowej stanął Szymon Jabłoński, brąz zaś wywalczyli – Maja Wojdyła w ju jiutsu oraz w semi contact i Wiktor Frankiewicz. Tuż za podium znalazł się Kacper Kukułka.

Natomiast podczas Grand Prix Polski w Mielcu jarosławianie zdobyli aż 9 medali! Ze złotem rywalizację zakończyli: Maja Junik, Kamila Skiba, Maja Piróg i Bartosz Wilk. Srebrny medal zdobyła Gabriela Gąsior, zaś brązowe: Jowita Wilk, Zofia Wałczyńska, Iga Miszczuk i Adam Lewko. W Żywcu jarosławskich zawodników prowadził sensei I. Frankiewicz, natomiast w Mielcu – sempai Daniel Wilk.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/04/2026 13:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości