Pod koniec marca br. zawodnicy Szkoły Sztuk Walki „Cobra” Jarosław wzięli udział w dwóch prestiżowych wydarzeniach i nie wrócili do domu z pustymi rękami.
Pierwszą imprezą były Mistrzostwa Polski w Sztukach Walki w Żywcu, drugą – Grand Prix Polski w Mielcu. Oba turnieje zgromadziły najlepszych zawodników z całego kraju.
– Poczynania naszych podopiecznych ponownie pokazały wysoką klasę i efekty ciężkich treningów. Zarówno w Żywcu, jak i w Mielcu, wszystkie walki były niezwykle zacięte i technicznie dopracowane. Każdy pojedynek pokazał determinację, precyzję i pasję naszych młodych sportowców
– powiedział jeden z trenerów jarosławskiej szkoły sensei Ireneusz Frankiewicz.
Z mistrzostw Polski jarosławski klub wrócił z czterema medalami – srebrnym, trzema brązowymi. Na drugim stopniu podium w swojej kategorii wiekowej i wagowej stanął Szymon Jabłoński, brąz zaś wywalczyli – Maja Wojdyła w ju jiutsu oraz w semi contact i Wiktor Frankiewicz. Tuż za podium znalazł się Kacper Kukułka.
Natomiast podczas Grand Prix Polski w Mielcu jarosławianie zdobyli aż 9 medali! Ze złotem rywalizację zakończyli: Maja Junik, Kamila Skiba, Maja Piróg i Bartosz Wilk. Srebrny medal zdobyła Gabriela Gąsior, zaś brązowe: Jowita Wilk, Zofia Wałczyńska, Iga Miszczuk i Adam Lewko. W Żywcu jarosławskich zawodników prowadził sensei I. Frankiewicz, natomiast w Mielcu – sempai Daniel Wilk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze