O jego losie zadecyduje sąd, przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.
Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Sokolej w Tarnobrzegu jakiś mężczyzna kopie zaparkowane auta. Konkretnie toyotę i fiata, powodując straty wycenione na 15 tys. złotych.
Na miejscu zastali 36-letniego mieszkańca gminy Gorzyce. Był: nietrzeźwy i agresywny, krzyczał, machał rękami i zaczepiał przechodniów. W organizmie miał 1,24 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.
Tłumaczył, że uszkodził samochody, bo były nieprawidłowo zaparkowane. Przedstawiono mu zarzuty uszkodzenia 2 aut poprzez wgniecenie karoserii i zniszczenie powłok lakierniczych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze