Reklama

Mężczyzna kopał samochody, bo były źle zaparkowane

O jego losie zadecyduje sąd, przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Policjanci dostali zgłoszenie, że na ul. Sokolej w Tarnobrzegu jakiś mężczyzna kopie zaparkowane auta. Konkretnie toyotę i fiata, powodując straty wycenione na 15 tys. złotych.

Na miejscu zastali 36-letniego mieszkańca gminy Gorzyce. Był: nietrzeźwy i agresywny, krzyczał, machał rękami i zaczepiał przechodniów. W organizmie miał 1,24 promila alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu.

Tłumaczył, że uszkodził samochody, bo były nieprawidłowo zaparkowane. Przedstawiono mu zarzuty uszkodzenia 2 aut poprzez wgniecenie karoserii i zniszczenie powłok lakierniczych.


fot.KMP Tarnobrzeg
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama