W środę, 13 grudnia, w Dębicy doszło do potrącenia pieszego, który przekraczał oznakowane przejście.
Zdarzenie miało miejsce w Rynku w Dębicy, po g. 16. Sprawczynią potrącenia była 41-letnia mieszkanka tej miejscowości, kierująca fordem kuga.
Jak ustalili dębiccy policjanci, potrąconym przechodzącym przez oznakowane przejście dla pieszych był 41-latek z Myczkowic. Mężczyzna od razu trafił do szpitala. Okazało się, że nie był trzeźwy. Alkomat wykazał u niego ponad 1,7 promila alkoholu. Stan trzeźwości kobiety kierującej fordem był natomiast bez zarzutu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze