Na Rynku w Przemyślu stanęła "bramka" wytwarzająca mgiełkę wodną.
Przechodnie, niezależnie od wieku, chętnie korzystają z przynajmniej chwilowej ulgi jakie daje urządzenie rozpylające wodę. Według meteorologów, afrykańskie upały pozostaną z nami jeszcze kilka dni. Oby nie dłużej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Proponuje kolejna np na ul Jagielonskiej[przystanki]
uwielbiam upały, słońce wodę oby zostały z nami jak najdłużej
Mgiełka Srełka !!! Podniecacie się i piszecie o jakichś pierdołach. Może napiszecie o tych wszystkich drzewach, które tu zostały wycięte i które były tak miłe dla oka, oczyszczały powietrze, dawały schronienie przed upałem itp. itd. etc. I że powoli ten Rynek, czyli wizytówka miasta, zaczyna wyglądać tak choojowo, że się płakać chce, po prostu....
q - Tak masakra i na tym najprawdopodobniej się nie skończy, bo jak powiedział ktoś mądry - ''Ludzie obłąkani w większości przypadków chca zniszczyć rzeczy, które ich otaczją.'' Albo można by zacytować tu fragment tekstu hip hopowego bandu Nagły Atak Spawacza, a leci on tak - ''Każdy polityk to j e b a n a qrva najchętniej wszystko by z ziemią zrównał.'' Nie wierzycie, to posłuchajcie sami... YOUTUBE.COM - NAGŁY ATAK SPAWACZA - POKÓJ 1996
Proponuje kolejna np na ul Jagielonskiej[przystanki]
uwielbiam upały, słońce wodę oby zostały z nami jak najdłużej
Mgiełka Srełka !!! Podniecacie się i piszecie o jakichś pierdołach. Może napiszecie o tych wszystkich drzewach, które tu zostały wycięte i które były tak miłe dla oka, oczyszczały powietrze, dawały schronienie przed upałem itp. itd. etc. I że powoli ten Rynek, czyli wizytówka miasta, zaczyna wyglądać tak choojowo, że się płakać chce, po prostu....