Reklama

Mgiełka wodna chłodzi przechodniów [WIDEO]

05/08/2015 15:51

Na Rynku w Przemyślu stanęła "bramka" wytwarzająca mgiełkę wodną.

Przechodnie, niezależnie od wieku, chętnie korzystają z przynajmniej chwilowej ulgi jakie daje urządzenie rozpylające wodę. Według meteorologów, afrykańskie upały pozostaną z nami jeszcze kilka dni. Oby nie dłużej.
red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2015-08-05 17:48:01

    Proponuje kolejna np na ul Jagielonskiej[przystanki]

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    a - niezalogowany 2015-08-05 19:40:19

    uwielbiam upały, słońce wodę oby zostały z nami jak najdłużej

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2015-08-05 21:59:30

    Mgiełka Srełka !!! Podniecacie się i piszecie o jakichś pierdołach. Może napiszecie o tych wszystkich drzewach, które tu zostały wycięte i które były tak miłe dla oka, oczyszczały powietrze, dawały schronienie przed upałem itp. itd. etc. I że powoli ten Rynek, czyli wizytówka miasta, zaczyna wyglądać tak choojowo, że się płakać chce, po prostu....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości