Reklama

Miał zarobić na sprzedaży opon, stracił ponad 8 tys. zł

03/05/2024 09:44

W piątek, 26 kwietnia, 45-letni mężczyzna zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Nisku, ponieważ został oszukany podczas transakcji internetowej. Postanowił sprzedać opony za kwotę kilkuset złotych na jednym z portali.

Szybko pojawiło się zainteresowanie jego ofertą. Wkrótce skontaktowała się z nim osoba podająca się za pracownika portalu ogłoszeniowego. Powiedziała, że jego płatność BLIK nie przeszła pełnej weryfikacji i poprosiła o wygenerowanie trzech kodów. Mężczyzna zgodził się na to. Następnie rozmówca poinformował go, że weryfikacja przebiegła pomyślnie i pieniądze zostaną przelane na jego konto.

Niestety dopiero po zakończeniu rozmowy mężczyzna zorientował się, że padł ofiarą oszustwa. Sprawcy wypłacili z jego konta ponad 8 tysięcy złotych.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/05/2024 09:44
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama