Reklama

Międzyklubowy Turniej Tańca „Caribbean & Latin Style 2022” już w ten weekend w Przemyślu

21/04/2022 08:05

Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca wraz ze Szkołą Tańca „A-Z” zapraszają na Międzyklubowy Turniej Tańca „Caribbean & Latin Style 2022”.

Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Miasta Przemyśla. Turniej odbędzie się 23 kwietnia, w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, początek o g. 15.

Impreza będzie promowała tańce karaibskie (salsa, bachata, merengue, caribbean show).

W turnieju, rozgrywanym w kilku konkurencjach i kategoriach wiekowych, weźmie udział ok. 150 tancerzy z Przemyśla i z innych miast. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wielką taneczną ucztę!  


JM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama