Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca wraz ze Szkołą Tańca „A-Z” zapraszają na Międzyklubowy Turniej Tańca „Caribbean & Latin Style 2022”.
Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Miasta Przemyśla. Turniej odbędzie się 23 kwietnia, w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, początek o g. 15.
Impreza będzie promowała tańce karaibskie (salsa, bachata, merengue, caribbean show).
W turnieju, rozgrywanym w kilku konkurencjach i kategoriach wiekowych, weźmie udział ok. 150 tancerzy z Przemyśla i z innych miast. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wielką taneczną ucztę!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze