Remontów dróg domagają się mieszkańcy Nowych Sadów i Nowosiółek Dydyńskich w gm. Fredropol. Grożą nawet blokadą dojazdu do Kalwarii Pacławskiej.
Droga w Nowosiółkach Dydyńskich jest wąska, dziurawa i kręta. – Była robiona w latach siedemdziesiątych i już chyba czas najwyższy, żeby się nią zająć – mówią mieszkańcy.
fot.Paweł Bugira
Radny Jerzy Lichota twierdzi, że droga w Nowych Sadach została wyremontowana przez mieszkańców, ale została zniszczona przez ciężki sprzęt wysłany przez wójta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.heheh, niech blokują da się tam dojechać od innej strony, chodzą nawet słuchy że mają robić drogę od strony Huwnik na Kalwarie.
heheh tylko zapomnieli o moscie. Drogą nową dojedziesz tyklo z Kalwarii do Wiaru. Chyba że twój samochód to amfibia. Z tego co piszesz że da się dojechać z innej strony masz prawdopodobnie na myśli most w Huwnikach a tam jest ograniczenie do 8 ton więc autokary wysadzą pielgrzymów przed mostem I jak dawniej dalej na piechte.
radny lichota to niech raczej idzie się leczyć na głowe,bo cała wieś ma go już dosyć
z czego oni się cieszą na tym zdjęciu
heheh, niech blokują da się tam dojechać od innej strony, chodzą nawet słuchy że mają robić drogę od strony Huwnik na Kalwarie.
heheh tylko zapomnieli o moscie. Drogą nową dojedziesz tyklo z Kalwarii do Wiaru. Chyba że twój samochód to amfibia. Z tego co piszesz że da się dojechać z innej strony masz prawdopodobnie na myśli most w Huwnikach a tam jest ograniczenie do 8 ton więc autokary wysadzą pielgrzymów przed mostem I jak dawniej dalej na piechte.
radny lichota to niech raczej idzie się leczyć na głowe,bo cała wieś ma go już dosyć