Reklama

Mieszkańcy Horyńca-Zdroju nie zawiedli

69 zarejestrowanych dawców i 25,2 litrów oddanej krwi – to efekt mikołajkowej akcji zbiórki krwi, która odbyła się w minioną niedzielę, 6 grudnia, w Gminnym Ośrodku Kultury w Horyńcu-Zdroju.

Od lat akcjom inicjowanym przez krwiodawców z „Ratownika” przyświeca hasło „Oddaj krew – to nie boli”. Było ono również mottem mikołajkowej akcji. Wśród dawców rozlosowanych zostało 5 karnetów na basen ufundowanych przez Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju.


fot.KHDK Ratownik
Efekt zbiórki to 25,2 litrów oddanej krwi.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości