Reklama

Mieszkańcy ulicy Solskiego cieszą się z nowej nawierzchni

Jedna inwestycja realizowana w ramach budżetu obywatelskiego niemal na finiszu, druga już ukończona.

Do finału zmierza właśnie pierwszy etap trwającego od września remontu stadionu miejskiego przy ulicy Bandurskiego. W sumie na ten projekt zaproponowany do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego zagłosowało 1454 mieszkańców. Modernizacja przewiduje utwardzenie kostką brukową placu przed budynkiem administracyjno-socjalnym o pow. 322 m kw. Na odcinku ponad 100 m wymieniono ogrodzenie części terenu boiska i placu przed budynkiem od strony północnej. Unowocześnienie obiektu obejmuje ponadto: budowę budki spikera i podwyższenie ogrodzenia boiska w sektorze klubu kibica.

Zadowolonych z przebiegu głosowania w ramach budżetu obywatelskiego jest już niewątpliwie 428 mieszkańców, którzy poparli projekt remontu ulicy Solskiego. Nowa nawierzchnia na wspomnianej ulicy stała się już faktem. Jarosławianie mogą już korzystać z nowego asfaltowego dywanika. Remont obejmował ponadto nową nawierzchnię chodnika.

Reklama

 

 


Pierwszy etap trwającego od września remontu stadionu miejskiego przy ulicy Bandurskiego dobiega końca.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości