Mieszkanka Lubaczowa pani Jadwiga Żdan, z domu Kobryn, właśnie skończyła... 105 lat! Z tej okazji sędziwej jubilatce zaśpiewano głośne „Sto lat”, życząc dużo zdrowia i wszystkiego co najlepsze na dalsze lata. Na hucznych urodzinach nie zabrakło delegacji z urzędu miasta.
Niecodzienna okoliczność – rocznica 105. urodzin – wypadła 14 listopada. Pani Jadwiga dzień ten spędziła wyjątkowo uroczyście, w otoczeniu rodziny i gości z lubaczowskiego ratusza.
Można powiedzieć, że jubilatka przywykła już do tego typu odświętnych ceremonii, bo z podobną pompą obchodziła swoje 100. urodziny. Wówczas[paywall] jubileusz ze wszystkimi należnymi honorami przygotowano dla niej w ratuszu. Byli na nim obecni znajomi i przyjaciele.
Tym razem delegaci z ratusza odwiedzili panią Jadwigę w domu. Podobnie jak poprzednio był jubileuszowy tort, uroczysty toast oraz ciepłe życzenia i kwiaty złożone na ręce dostojnej jubilatki w imieniu mieszkańców przez burmistrza Krzysztofa Szpyta. W spotkaniu uczestniczyła również kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Lubaczowie Anna Gorzelnik.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze