Reklama

Mikołaj odwiedził przedszkolaki z „Nad Jaworem” [ZDJĘCIA]

Dzisiaj 6 grudnia. A jak 6 grudnia, to wszystkie dzieci, i te małe, i te duże, odwiedza święty Mikołaj, obdarowując je prezentami.

Nie mogło go zabraknąć w Niepublicznym Przedszkolu Specjalnym „Nad Jaworem” przy ul. Sobótki 8. Placówce dla dzieci z autyzmem i niepełnosprawnościami sprzężonymi, prowadzonej przez przemyski oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem. Odwiedziliśmy je dzisiejszego przedpołudnia.


Fundatorami mikołajkowych paczek dla wszystkich maluchów z tego przedszkola byli: Ewelina i Krzysztof Kuncelmanowie oraz przemyscy radni: Andrzej Berestecki, Daniel Dryniak, Maciej Kamiński i Wojciech Rzeszutko.


KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama