Niemal od początku roku trwały prace nad sprawą kradzieży kilkudziesięciu butelek drogiego alkoholu i piwa o łącznej wartości prawie 3 tys. zł.
Jarosławscy policjanci ustalili, że sprawca dokonał kilku kradzieży i w sumie ukradł 11 butelek wysokogatunkowego alkoholu i 20 piw. Zauważyli jednak, że pojawił się również w sklepie w towarzystwie wspólnika. Wówczas doszło do kradzieży 9 kolejnych butelek alkoholu. Mężczyźni – 37-letni i 30-letni mieszkaniec Jarosławia – usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze