Reklama

Miłośnicy drogiego alkoholu kradli butelki wysokogatunkowego trunku

Niemal od początku roku trwały prace nad sprawą kradzieży kilkudziesięciu butelek drogiego alkoholu i piwa o łącznej wartości prawie 3 tys. zł.

Jarosławscy policjanci ustalili, że sprawca dokonał kilku kradzieży i w sumie ukradł 11 butelek wysokogatunkowego alkoholu i 20 piw. Zauważyli jednak, że pojawił się również w sklepie w towarzystwie wspólnika. Wówczas doszło do kradzieży 9 kolejnych butelek alkoholu. Mężczyźni – 37-letni i 30-letni mieszkaniec Jarosławia – usłyszeli już zarzuty. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości