Od 30 września do 9 października br. w chińskim Chengdu trwać będą Drużynowe Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym. Swojego przedstawiciela na tej imprezie będzie mieć superligowy Oxynet Jarosław, bo jego zawodnik Minha Hwang został powołany do reprezentacji Korei Południowej.
Każdego dnia poszczególne reprezentacje odkrywają karty, w jakim personalnym zestawieniu zagrają w tym ekscytująco zapowiadającym się czempionacie globu. Skład na DMŚ ogłosił m.in. sztab szkoleniowy kadry Korei Południowej. Do reprezentacji powołanych zostało pięciu tenisistów stołowych. To – obok Chińczyków, Japończyków, Szwedów czy Niemców – śmietanka jednej z najlepszych nacji w tej dyscyplinie sportu na świecie.
Wśród południowokoreańskich gwiazd znalazł się zawodnik superligowego Oxynetu Jarosław – ekipy, której menadżerem jest Kamil Dziukiewicz – Minha Hwang. Obok niego w Chengdu w zespole narodowym zagrają: An Jaehyun, Cho Daeseong, Cho Seungmin i Jang Woojin. Losowanie turnieju zaplanowano na środę, 28 października br. Początek rywalizacji – 30 września br., zaś finały 9 października br.
Z niecierpliwością czekamy na występ Minha Hwanga w Chengdu, jak również na debiut w barwach jarosławskiego klubu w LOTTO Superlidze. Oxynet Jarosław nieźle rozpoczął sezon, wygrywając w Bytomiu 3:1 i przegrywając 2:3 w Suchedniowie. W drużynie prowadzonej przez K. Dziukiewicza zaprezentowali się już: Ukrainiec Jaroslaw Żmudenko, Koreańczyk Woo Hyeonggyu, Irańczyk Amirreza Abbasi i Alan Kulczycki.
Pora na chyba największą gwiazdę, czyli Minha Hwanga...Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze