Reklama

Minha Hwang z Oxynet Jarosław w reprezentacji Korei Południowej na DMŚ

Od 30 września do 9 października br. w chińskim Chengdu trwać będą Drużynowe Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym. Swojego przedstawiciela na tej imprezie będzie mieć superligowy Oxynet Jarosław, bo jego zawodnik Minha Hwang został powołany do reprezentacji Korei Południowej.

Każdego dnia poszczególne reprezentacje odkrywają karty, w jakim personalnym zestawieniu zagrają w tym ekscytująco zapowiadającym się czempionacie globu. Skład na DMŚ ogłosił m.in. sztab szkoleniowy kadry Korei Południowej. Do reprezentacji powołanych zostało pięciu tenisistów stołowych. To – obok Chińczyków, Japończyków, Szwedów czy Niemców – śmietanka jednej z najlepszych nacji w tej dyscyplinie sportu na świecie.

Wśród południowokoreańskich gwiazd znalazł się zawodnik superligowego Oxynetu Jarosław – ekipy, której menadżerem jest Kamil Dziukiewicz – Minha Hwang. Obok niego w Chengdu w zespole narodowym zagrają: An Jaehyun, Cho Daeseong, Cho Seungmin i Jang Woojin. Losowanie turnieju zaplanowano na środę, 28 października br. Początek rywalizacji – 30 września br., zaś finały 9 października br.

Reklama

Z niecierpliwością czekamy na występ Minha Hwanga w Chengdu, jak również na debiut w barwach jarosławskiego klubu w LOTTO Superlidze. Oxynet Jarosław nieźle rozpoczął sezon, wygrywając w Bytomiu 3:1 i przegrywając 2:3 w Suchedniowie. W drużynie prowadzonej przez K. Dziukiewicza zaprezentowali się już: Ukrainiec Jaroslaw Żmudenko, Koreańczyk Woo Hyeonggyu, Irańczyk Amirreza Abbasi i Alan Kulczycki.

Pora na chyba największą gwiazdę, czyli Minha Hwanga...
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama