Reklama

Mirocin: Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście

W sobotę, 22 września, w Mirocinie (gmina Przeworsk) doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wypadku wynika, że po g. 13,  43-letni kierowca opla, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście jadącemu z naprzeciwka. 44-letni motocyklista został przewieziony do szpitala.

W chwili zdarzenia obaj mężczyźni byli trzeźwi. 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości