W sobotę, 22 września, w Mirocinie (gmina Przeworsk) doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego jedna osoba została przewieziona do szpitala.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wypadku wynika, że po g. 13, 43-letni kierowca opla, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście jadącemu z naprzeciwka. 44-letni motocyklista został przewieziony do szpitala.
W chwili zdarzenia obaj mężczyźni byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze