Reklama

Mistrz Europy podzielił się wiedzą [ZDJĘCIA]


Na zaproszenie sensei Janusza Młota z klubu „Hammer Kyokushindojo” gościł w Przemyślu mistrz Europy Grzegorz Kędzierski.


Celem wizyty było spotkanie, podzielenie się elementarną wiedzą z zakresu taktyki, techniki oraz walki z adeptami karate kyokushin, a także przygotowania do egzaminu na stopień mistrzowski. Owoce były znakomite, bo kilka osób pomyślne zaliczyło egzamin na 3 dan.

Grzegorz Kędzierski jest przemyślaninem, występującym w ub.r. w zawodach w barwach m.in. IFK „Saiha” Karate Kyokushinkai Przemyśl. Jest podopiecznym shihana Jana Waca. Mistrzem Europy w 2024 r. Tytuł wywalczył podczas II Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin IKO Nakamura w Białymstoku, zostając przy okazji najlepszym technikiem imprezy. To sportowiec niezwykły, bo nie słyszy, a rywalizuje z pełnosprawnymi, walczy z implantem ślimakowym. W 2024 r. został sklasyfikowany na 15. miejscu najlepszych fajterów na świecie bez podziału na kategorie wagowe. W ub.r. został także mistrzem Polski oyama, czyli w pełnokontaktowym stylu walki, zdobywcą Pucharu Polski, wicemistrzem Europy Światowej Federacji Kyokushin, mistrzem Belgii Międzynarodowej Federacji Karate, zajął 3. miejsce w mistrzostwach Austrii.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/07/2025 11:25
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama