Młode matki z małymi dziećmi najczęściej padają ofiarami ataków mieszkanki osiedla Borelowskiego w Przemyślu. Tak twierdzą pokrzywdzone kobiety, które zgłosiły się do naszej redakcji. – Boimy się o dzieci, do tych napadów dochodzi w biały dzień – mówią.
Według ich relacji napastniczką jest szczupła kobieta w wieku 30 – 35 lat. Mieszka na tym samym osiedlu, a do zdarzeń dochodzi w obrębie ulic: Borelowskiego, Kołłątaja i Krasińskiego. – Potrafi przejść dziesięć razy obok jakiejś osoby i nic nie zrobić, a za innym razem atakuje. Nagle dostaje jakiegoś ataku agresji, pojawia się wytrzeszcz oczu, żyły wychodzą na wierzch i okłada rękami po głowie, po czym odchodzi dalej jakby nigdy nic – mówią.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A gdzie jest w tym czasie POLICJA, MOPS a nawet SĄD ?
Pani jaka policja, jaki sąd, tutaj Egzorcysty potrzeba !
A może by tak jej oddać przez łeb? Chociaż nie wiadomo, czy gdzieś noża nie ma. Powinna być wzywana policja. Pewnie baba jest chora psychicznie i dlatego ma napady agresjii. Zróbcie coś z tym mieszkańcy.Kiedyś było lepiej, był samosąd i tyle. Ktoś rozrabiał we wsi, zbierali się ludzie i go pałowali. A teraz bandytów (nawet w wersji damskiej) nie wolno tknąć bo to niezgodne z prawem. Fuck logic.
I jak zwykle ciekawy artykul ku przestrodze w wersji platnej. Debilizm redaktorow poziom hard.
Admin popłynął. A tak odnosnie artykulu, tez kiedys zaatakowala mnie dziewucha, chodzila kolo mnie kilka razy, az w koncu tak uszczupnela ze siniak na kilka tygodni mialam. Troche sie jej balam bo czekala na mnie chwile pozniej kawalek drogi dalej
Ludzie, trochę rozsądku, skoro ta kobieta jest chora to trzeba faktycznie ją zgłosić na leczenie. Jest problem i trzeba go rozwiązać. A wyśmiewanie tu to nie jest eleganckie. Sami nie wiecie co was spotka w życiu. Tu trzeba psychologicznej pomocy.!!!!
Zajebac kurwe bo na policje w tym miescie nie ma co liczyc wiem z doswiadczenia
Chłopie , nie zauważasz , że zasrany świat schodzi na tzw. 'psy". OBECNIE TAKIE POSTĘPOWANIE NAZYWA SIĘ "POPRAWNOŚCIĄ POLITYCZNĄ". POKŁOSIE LIBERALNE- MASOŃSKIEJ PROPAGANDY. HASEŁ GŁOSZONYCH SWEGO CZASU PRZEZ NAWIEDZONEGO OWSIAKA , KTÓRY WOŁĄŁ JAK OPĘTANY " RÓBTA , CO CHCETA" . A PRZECIEŻ NIE MOŻNA ROBIC ZAWSZE I WSZĘDZIE CO KOMU SIĘ ZECHCE , BO TO JAK WIADOMO , GROZI ANARCHIĄ, CHAOSEM .
A nikt tu nie pomyślał ze ta Pani może być chora?Śladu was tyle agresji?!
dokladnie! Dlaczego to jest płatne pytam sie!
Do mk,bardziej babo niż chłopie :P wydaje mi się, że to prędzej choroba psychiczna niż strategie polityczne, a tym bardziej nie wiem co ma do tego Owsiak? A hasło "róbta co chceta- czyli z sercem jak na dłoni" ma głebsze znaczenie i nie jest aż takim hasłem przewodnim jak zwykłym tytułem książki Owsiaka o WOśP. świat schodzi na psy przez politykę, polityków i tych moherów, którzy właśnie wszędzie widzą chaos i anarchię, gdzie nie ma krzyża i Słowa Bożego. Modlą się pod figurą a diabła mają za skórą.
tak, tak jest chora i ma swoje prawa bla, bla dlatego niech napada i bije na ulicy kogo popadnie. Niech trafi i skupi się na tobie to nie ma sprawy. TAKIE OSOBY TRZEBA IZOLOWAĆ I LECZYĆ.
A gdzie jest w tym czasie POLICJA, MOPS a nawet SĄD ?
Pani jaka policja, jaki sąd, tutaj Egzorcysty potrzeba !
A może by tak jej oddać przez łeb? Chociaż nie wiadomo, czy gdzieś noża nie ma. Powinna być wzywana policja. Pewnie baba jest chora psychicznie i dlatego ma napady agresjii. Zróbcie coś z tym mieszkańcy.Kiedyś było lepiej, był samosąd i tyle. Ktoś rozrabiał we wsi, zbierali się ludzie i go pałowali. A teraz bandytów (nawet w wersji damskiej) nie wolno tknąć bo to niezgodne z prawem. Fuck logic.