Reklama

Młoda kobieta atakuje matki z dziećmi

02/06/2015 19:07

Młode matki z małymi dziećmi najczęściej padają ofiarami ataków mieszkanki osiedla Borelowskiego w Przemyślu. Tak twierdzą pokrzywdzone kobiety, które zgłosiły się do naszej redakcji. – Boimy się o dzieci, do tych napadów dochodzi w biały dzień – mówią.

Według ich relacji napastniczką jest szczupła kobieta w wieku 30 – 35 lat. Mieszka na tym samym osiedlu, a do zdarzeń dochodzi w obrębie ulic: Borelowskiego, Kołłątaja i Krasińskiego. – Potrafi przejść dziesięć razy obok jakiejś osoby i nic nie zrobić, a za innym razem atakuje. Nagle dostaje jakiegoś ataku agresji, pojawia się wytrzeszcz oczu, żyły wychodzą na wierzch i okłada rękami po głowie, po czym odchodzi dalej jakby nigdy nic – mówią.

Przestępstwo ścigane na wniosek

Przemyska policja odnotowała dwa przypadki opisywanych incydentów. – Dzielnicowy przeprowadził rozmowę z tą kobietą, która zobowiązała się do zaprzestania tego typu zachowań. Dzielnicowy poinformował pokrzywdzone, że jeżeli nadal będzie dochodzić do takich zdarzeń, należy go poinformować i wówczas nastąpi wdrożenie faktycznych kroków prawnych. Od tamtej pory dzielnicowy nie otrzymał takich sygnałów – mówi podkomisarz Bogusława Sebastianka, oficer prasowy przemyskiej komendy. – Przestępstwo naruszenia nietykalności osobistej jest ścigane w trybie prywatno-skargowym, więc policja może przyjąć pisemną skargę osoby pokrzywdzonej, po czym niezwłocznie kieruje ją do sądu celem rozpatrzenia – dodaje.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    matka - niezalogowany 2015-06-03 08:38:42

    A gdzie jest w tym czasie POLICJA, MOPS a nawet SĄD ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zenek - niezalogowany 2015-06-03 08:41:08

    Pani jaka policja, jaki sąd, tutaj Egzorcysty potrzeba !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    aangell_18_518 2015-06-03 09:03:02

    A może by tak jej oddać przez łeb? Chociaż nie wiadomo, czy gdzieś noża nie ma. Powinna być wzywana policja. Pewnie baba jest chora psychicznie i dlatego ma napady agresjii. Zróbcie coś z tym mieszkańcy.Kiedyś było lepiej, był samosąd i tyle. Ktoś rozrabiał we wsi, zbierali się ludzie i go pałowali. A teraz bandytów (nawet w wersji damskiej) nie wolno tknąć bo to niezgodne z prawem. Fuck logic.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama