17 uczennic Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu przebywało przez prawie trzy tygodnie na praktykach zawodowych w firmach w Berlinie.
Wyjazd odbył się w ramach projektu „Praktyka i stały rozwój drogą do sukcesu zawodowego”, który jest realizowany przez ZSUHiG od czerwca 2015 r. do maja 2016 r. Bierze w nim udział 12 uczennic z klas drugich oraz trzecich w zawodzie technik żywienia i organizacji usług gastronomicznych oraz 5-osobowa grupa hotelarsko-turystyczna.
Po ubiegłorocznym wyjeździe do Irlandii[paywall], w tym roku praktyki odbywały się w Niemczech.
Mimo że głównym celem projektu był wyjazd na praktyki zagraniczne, aby sprostać zadaniom, uczennice wzięły udział w przygotowaniu zawodowym, którego elementami były: dwudniowe warsztaty w Hotelu Arłamów, wizyta w PWSW w Instytucie Bezpieczeństwa i Produkcji Żywności oraz wycieczka po Przemyślu z niemieckojęzycznym przewodnikiem z PTTK. Było to możliwe dzięki współpracy, którą szkoła nawiązała z tymi instytucjami, aby stale podnosić poziom kształcenia i lepiej dopasować się do potrzeb przyszłych pracodawców.
Celem praktyk w Berlinie było zdobycie doświadczenia zawodowego i podniesienie kwalifikacji, szczególnie w zakresie nowoczesnych technologii i metod pracy. Dzięki zdobytym umiejętnościom młodzież powinna mieć większe szanse na uzyskanie zatrudnienia nie tylko na lokalnym, czy krajowym, ale także europejskim rynku pracy. Niewątpliwie przyczyni się do tego podszlifowanie znajomości języka niemieckiego. Projekt ma również pokazać uczennicom różne kierunki rozwoju zawodowego i promować ideę „uczenia się przez całe życie”.
Uczennice odbyły praktyki w firmach o ugruntowanej pozycji w środowisku lokalnym, co zostanie potwierdzone referencjami oraz certyfikatem Mobility Pass w trakcie oficjalnej imprezy podsumowującej projekt. Odbędzie się ona na Zamku Kazimierzowskim w dniu 18 maja br.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
super