W najbliższą sobotę, 21 maja, kolejna odsłona akcji „Motoserce”. Motocyklowa brać spotka się po raz kolejny w Horyńcu-Zdroju, by wziąć udział w poborze krwi, połączonym z dobrą zabawą. Mili widziani są wszyscy, którzy pragną wesprzeć szczytny cel akcji.
Jak zwykle będzie głośno i energetycznie. I nie chodzi tylko o ryk motocyklowych silników, ale też o niemałą dawkę dobrej muzyki, którą zapewnią zespoły: Crazy Train, TNT, Kashmir, Spectrum, Music Rage, Defenders i 32 Band. Ale same koncerty będą tego dnia najważniejsze. Jak zawsze spotkaniu motofanów przyświecać będzie szczytna idea dzielenia się cząstką siebie. O g. 10 w amfiteatrze w Parku Zdrojowym będzie można oddać krew. O g. 11.30 planowany jest wyjazd na mszę św. do Nowin Horynieckich, a po niej szykowana jest moc atrakcji dla małych i dużych. Oprócz wspomnianych wcześniej koncertów, odbędą się: konkursy dla motocyklistów i zebranych gości oraz dla najmłodszych. Zapraszają: klub motocyklowy Czarna Brygada South-East i SHDK „Ratownik”. Wydarzenie jak zwykle odbędzie się przy współpracy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, a patronować mu będzie wójt gminy Horyniec-Zdrój.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze