Reklama

Mocna dawka hałasu i energii. Już w sobotę 14. edycja „Motoserca”!

W najbliższą sobotę, 21 maja, kolejna odsłona akcji „Motoserce”. Motocyklowa brać spotka się po raz kolejny w Horyńcu-Zdroju, by wziąć udział w poborze krwi, połączonym z dobrą zabawą. Mili widziani są wszyscy, którzy pragną wesprzeć szczytny cel akcji.

Jak zwykle będzie głośno i energetycznie. I nie chodzi tylko o ryk motocyklowych silników, ale też o niemałą dawkę dobrej muzyki, którą zapewnią zespoły: Crazy Train, TNT, Kashmir, Spectrum, Music Rage, Defenders i 32 Band. Ale same koncerty będą tego dnia najważniejsze. Jak zawsze spotkaniu motofanów przyświecać będzie szczytna idea dzielenia się cząstką siebie. O g. 10 w amfiteatrze w Parku Zdrojowym będzie można oddać krew. O g. 11.30 planowany jest wyjazd na mszę św. do Nowin Horynieckich, a po niej szykowana jest moc atrakcji dla małych i dużych. Oprócz wspomnianych wcześniej koncertów, odbędą się: konkursy dla motocyklistów i zebranych gości oraz dla najmłodszych. Zapraszają: klub motocyklowy Czarna Brygada South-East i SHDK „Ratownik”. Wydarzenie jak zwykle odbędzie się przy współpracy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, a patronować mu będzie wójt gminy Horyniec-Zdrój.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama