Reklama

Modernizacja dworca w Jarosławiu

15/02/2015 14:33

Pierwsza część modernizacji dworca PKP i PKS w Jarosławiu, czyli wyburzanie ścian działowych, posadzek oraz usuwanie zewnętrznego pokrycia i instalacji idzie pełną parą.

Po wyburzeniach rozpoczną się prace, których efektem ma być funkcjonalny i estetyczny budynek mieszczący dworzec kolejowy i autobusowy, siedzibę Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz lokale komercyjne. Wykonawcą prac jest firma SKB Development z Łodzi. Koszt modernizacji wyniesie około 15 mln zł.   

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ada - niezalogowany 2015-02-16 09:39:55

    Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej raczej tam nie będzie. Takie przynajmniej chodzą plotki po ratuszu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Madang - niezalogowany 2015-02-16 09:43:27

    Tyle wspomnien...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mirka - niezalogowany 2015-02-17 17:55:34

    Ktos sobie weźmie te granity, marmury i zrobi ocieplony styropianem. dewastacja. Pomalują na brzoskwiniowo i będzie zajebiście pięknie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości