Pierwsza część modernizacji dworca PKP i PKS w Jarosławiu, czyli wyburzanie ścian działowych, posadzek oraz usuwanie zewnętrznego pokrycia i instalacji idzie pełną parą.
Po wyburzeniach rozpoczną się prace, których efektem ma być funkcjonalny i estetyczny budynek mieszczący dworzec kolejowy i autobusowy, siedzibę Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz lokale komercyjne. Wykonawcą prac jest firma SKB Development z Łodzi. Koszt modernizacji wyniesie około 15 mln zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej raczej tam nie będzie. Takie przynajmniej chodzą plotki po ratuszu
Ktos sobie weźmie te granity, marmury i zrobi ocieplony styropianem. dewastacja. Pomalują na brzoskwiniowo i będzie zajebiście pięknie
Ada- może zrobią Miejski Ośrodek od Uzależnień Alkoholowych imienia pewnego zasłużonego dla miasta.....
do janka z misztali - on podobno się wyleczył - podobno powstanie tam jeszcze jedna galeria w mieście jarosław ale z szyldem "POMIESZCZENIA DO WYNAJĘCIA""WYNAJMĘ""LOKALE POD WYNAJEM"
Do Galerianki:Zatem jak przedłużą tunel dworcowy do Lidla i CH Pruchnickiej to miasto zyska galerię długą jak warszawskie Złote Tarasy ... :-)Grunt to pomysł...
do ślinana końcu tunelu kolejowego ktoś wybudował galerię i właśnie pisze na niej "LOKALE DO WYNAJĘCIA" - ale chętnych brakale jest nowy Naczelnik Wydziału Inwestycji Miejskich IM - w UM Jarosław to nowe inwestycje ruszą z kopyta
To Endrju załatwił przebudowę tego komunistycznego paskudztwa na cud architektury, uniwersalny obiekt publiczny XXI wieku. W środku zamiast kas obiecał swojemu kapelanowi konfesjonały, w których podróżny mógłby się wyspowiadać przed podróżą Pendolino, które na tak dworzec przyjeżdżały by na 100 %! A teraz ktoś na to wszystko może wystawić środkowy paluch.....
Pewnie po remoncie otworzą tam BIEDRONKĘ, z możliwością zakupu biletu w kasach sklepowych. Proponuję nazwę: BIEDRONKA - GŁÓWNA albo JAROSŁAW - BIEDRONKA. Która wg. was lepsza? Glosujemy? :-)
Dla takich baranów , co tu bzdury piszą najlepszy by był barakowóz na kółkach, w każdej chwili mozna by go było zwinąć !!!
Może urząd miasta tam przeniosą a ratusz sprzedadzą pod kolejne centrum handlowe. I popadnie w ruinę jak ujeżdżalnie! Dlaczego odpowiedzialni za takie niedbalstwo jeszcze nie siedzą???
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej raczej tam nie będzie. Takie przynajmniej chodzą plotki po ratuszu
Tyle wspomnien...
Ktos sobie weźmie te granity, marmury i zrobi ocieplony styropianem. dewastacja. Pomalują na brzoskwiniowo i będzie zajebiście pięknie