Nietypowy pomysł na przywitanie wiosny miały przedszkolaki z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu. Przed swoimi bliskimi wystąpiły w wiosennych modowych kreacjach, prezentując je z niebywałym wdziękiem i bez cienia tremy.
„Wiosenny Pokaz Mody” odbył się w murach przedszkola. Bajecznie kolorowe stroje zaprezentowane przez dzieci raz po raz budziły zachwyt oklaskujących.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze