Reklama

Modnie przywitali wiosnę. Przedszkolaki z przemyskiej 11 wystąpiły w barwnych kreacjach [ZDJĘCIA]

Nietypowy pomysł na przywitanie wiosny miały przedszkolaki z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu. Przed swoimi bliskimi wystąpiły w wiosennych modowych kreacjach, prezentując je z niebywałym wdziękiem i bez cienia tremy.

„Wiosenny Pokaz Mody” odbył się w murach przedszkola. Bajecznie kolorowe stroje zaprezentowane przez dzieci raz po raz budziły zachwyt oklaskujących.

Kreacje pani i pana wiosny, biedronki, motylka, żuczków, bociana czy chrabąszczy oraz te inspirowane wiosennymi kwiatami nie mogły się nie podobać.

W nagrodę za odwagę modele i modelki otrzymali medale i nagrody oraz pochwały z ust koordynujących pokaz nauczycielek przedszkola – Dagmary Wawrzyniak, Katarzyny Mielniczek i Patrycji Radio.

Na finał mali uczestnicy wyjątkowego wydarzenia wspólnie zaśpiewali i zatańczyli do wiosennej piosenki.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości