Dwie osoby trafiły do szpitala.
Do zdarzenia doszło w sobotę popołudniu w Nienadowej w gminie Dubiecko. - Od strony Huciska Nienadowskiego w kierunku Dubiecka motocyklem marki Honda podóżował 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego z 29-letnią pasażerką. Na jezdni na zakręcie leżało rozsypane zboże. Kierowca zwolnił, ale mimo wszystko stracił panowanie nad pojazdem - relacjonuje sierż. szt. Marta Fac, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Z motocykla najpierw spadła kobieta. Mężczyźnie udało się przejechać jeszcze kilka metrów, ale zjechał do przydrożnego rowu. Kierowca doznał urazu barku, a pasażerka ręki i nogi. Oboje trafili do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Motocykl został przekazany rodzinie.
Na miejscu pracowali policjanci, straż pożarna oraz załoga pogotowia ratunkowego.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Rozsypane zboże na prawie każdym zakręcie lub skrzyżowaniu to norma, gdzie jest policja, itd i zarządcy dróg?
skarżyć zarządcę drogi, koszty leczenia, innych strat, rozbitego motocykla
Rozsypane zboże na prawie każdym zakręcie lub skrzyżowaniu to norma, gdzie jest policja, itd i zarządcy dróg?
A motocyklista skąd jest?
skarżyć zarządcę drogi, koszty leczenia, innych strat, rozbitego motocykla