Reklama

Motocyklista zderzył się z osobówką. Dostał mandat

Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne.

W sobotę, przed godz. 13, na obwodnicy Brzozowa motocyklista, który jechał w stronę Humnisk, po wyprzedzeniu innego pojazdu nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go forda i uderzył w jego tył.

25-letni kierowca jednośladu trafił do szpitala. Kierujący fordem, 37-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, nie ucierpiał.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

Na szczęście motocyklista nie został poważnie ranny. Za to za spowodowanie kolizji ukarano go mandatem.


fot.KPP Brzozów


fot.KPP Brzozów
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama