Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne.
W sobotę, przed godz. 13, na obwodnicy Brzozowa motocyklista, który jechał w stronę Humnisk, po wyprzedzeniu innego pojazdu nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go forda i uderzył w jego tył.
25-letni kierowca jednośladu trafił do szpitala. Kierujący fordem, 37-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, nie ucierpiał.
Obaj kierujący byli trzeźwi.
Na szczęście motocyklista nie został poważnie ranny. Za to za spowodowanie kolizji ukarano go mandatem.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze