W Kańczudze trwają prace nad opracowaniem Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Kańczuga na lata 2016 - 2022. Mieszkańcy mają też sposobność wyartykułowania swoich uwag i opinii na temat możliwości rozwoju gminy poprzez specjalną ankietę na stronach urzędu gminy.
Jak przekonuje burmistrz miasta i gminy Kańczuga Jacek Sołek, strategia rozwoju to bardzo istotny dokument. – Planujemy, jak się rozwijać. Taki dokument jest też wymagany do wielu wniosków o przyznanie unijnego wsparcia. Właśnie[paywall] dobiegła końca nasza strategia rozwoju na lata 2009 – 2015, więc zabieramy się za opracowanie nowego dokumentu – wyjaśnia. Szczególną rolę mają tu do odegrania mieszkańcy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.to dopiero teraz o tym pomyslał
to dopiero teraz o tym pomyslał