Reklama

Mundurowi uratowali sarenkę. Zwierzę trafiło do lecznicy

12/03/2024 14:41

Kolejna nietypowa interwencja jarosławskich policjantów odbyła się w czwartek, 7 marca, w Leżachowie Osadzie. Otrzymali oni zgłoszenie, że w rozlewisku na polu ornym znajduje się ranna sarna.

Funkcjonariusze bezzwłocznie udali się we wskazany rejon, gdzie zauważyli wystraszone i zdezorientowane zwierzę. Miało ono widoczne obrażenia i nie było w stanie chodzić.

Jeden z mundurowych zdecydował się uwolnić sarnę i zanieść na rękach do pobliskiej drogi. Po okryciu zwierzęcia powiadomił odpowiednie służby. Sarna trafiła do lecznicy.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama