Reklama

Muzyczne czwartki na stawie. To jeszcze nie ostatni koncert

Na plenerową scenę, za którą posłużyły podesty na medyckim stawie, zaproszono po raz kolejny mieszkańców gminy Medyka. Spotkania organizowane w pięknym otoczeniu przyrody tak bardzo spodobały się odbiorcom, że na stałe wpisały się w kalendarz gminnych wydarzeń artystycznych.

Niedawny koncert z cyklu „Muzyczne Czwartki” nad stawem w Medyce był jednocześnie zwieńczeniem okresu wakacyjnego i pożegnaniem beztroskiego czasu. Mieszkańców tym razem bawili młodzi, pełni energii muzycy z zespołu Last Minute, którzy bez trudu skradli serca publiczności. Kolejny raz zaprezentowali się też w ramach cyklu członkowie niezastąpionej Orkiestry Dętej z Medyki. Sympatyczne muzyczne czwartkowe popołudnie z muzyką urozmaiciły kiełbaski z grilla, było więc i coś dla ciała, i coś dla ducha. 

W pięknej scenerii przyrody, spoglądając nie tylko na scenę, ale też na park i pałacyk, przybyli na koncert delektowali się chwilą, łapiąc, miejmy nadzieję, nie ostatnie, letnie promienie słońca i racząc swojską przekąską.

Reklama

Nie było to ostatnie słowo w kwestii muzycznych wydarzeń w plenerze, na których prezentują się zarówno soliści, jak i zespoły muzyczne, które grają muzykę rozrywkową, biesiadną, współczesną, ale i poważną. Jak zapowiedziała Bernadeta Golik z Gminnego Centrum Kulturalnego w Medyce, na następny koncert w pięknych okolicznościach przyrody będzie się można wybrać mniej więcej za miesiąc.

– Już dziś serdecznie zapraszamy, będziemy mogli wysłuchać pięknych utworów we wspaniałych aranżacjach, ciesząc się piękną atmosferą parku – powiedziała.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości