Na plenerową scenę, za którą posłużyły podesty na medyckim stawie, zaproszono po raz kolejny mieszkańców gminy Medyka. Spotkania organizowane w pięknym otoczeniu przyrody tak bardzo spodobały się odbiorcom, że na stałe wpisały się w kalendarz gminnych wydarzeń artystycznych.
Niedawny koncert z cyklu „Muzyczne Czwartki” nad stawem w Medyce był jednocześnie zwieńczeniem okresu wakacyjnego i pożegnaniem beztroskiego czasu. Mieszkańców tym razem bawili młodzi, pełni energii muzycy z zespołu Last Minute, którzy bez trudu skradli serca publiczności. Kolejny raz zaprezentowali się też w ramach cyklu członkowie niezastąpionej Orkiestry Dętej z Medyki. Sympatyczne muzyczne czwartkowe popołudnie z muzyką urozmaiciły kiełbaski z grilla, było więc i coś dla ciała, i coś dla ducha.
W pięknej scenerii przyrody, spoglądając nie tylko na scenę, ale też na park i pałacyk, przybyli na koncert delektowali się chwilą, łapiąc, miejmy nadzieję, nie ostatnie, letnie promienie słońca i racząc swojską przekąską.
Nie było to ostatnie słowo w kwestii muzycznych wydarzeń w plenerze, na których prezentują się zarówno soliści, jak i zespoły muzyczne, które grają muzykę rozrywkową, biesiadną, współczesną, ale i poważną. Jak zapowiedziała Bernadeta Golik z Gminnego Centrum Kulturalnego w Medyce, na następny koncert w pięknych okolicznościach przyrody będzie się można wybrać mniej więcej za miesiąc.
– Już dziś serdecznie zapraszamy, będziemy mogli wysłuchać pięknych utworów we wspaniałych aranżacjach, ciesząc się piękną atmosferą parku – powiedziała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze