W najbliższą niedzielę przeworszczanom czas umilą swoim graniem i śpiewaniem kapele podwórkowe. Występy odbędą się w ramach 12. już Ogólnopolskiego Spotkania Kapel Podwórkowych Przeworsk 2016.
Zorganizowany z tej okazji koncert plenerowy w przeworskim parku z udziałem takich kapel, jak: Wysoczanie z Wysokiej, Tońko z Dynowa, Beki z Przeworska, Zza winkla z Nowego Tomyśla i Fakiry z Piotrkowa Trybunalskiego rozpocznie się 14 sierpnia o g. 16. Na g. 21.45 przewidziana jest natomiast wieńcząca wydarzenie zabawa taneczna przy muzyce zespołu Krater.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze