Reklama

Muzyka z podwórka

W najbliższą niedzielę przeworszczanom czas umilą swoim graniem i śpiewaniem kapele podwórkowe. Występy odbędą się w ramach 12. już Ogólnopolskiego Spotkania Kapel Podwórkowych Przeworsk 2016.

Zorganizowany z tej okazji koncert plenerowy w przeworskim parku z udziałem takich kapel, jak: Wysoczanie z Wysokiej, Tońko z Dynowa, Beki z Przeworska, Zza winkla z Nowego Tomyśla i Fakiry z Piotrkowa Trybunalskiego rozpocznie się 14 sierpnia o g. 16. Na g. 21.45 przewidziana jest natomiast wieńcząca wydarzenie zabawa taneczna przy muzyce zespołu Krater. 
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama