W niedzielę, 8 maja, późnym popołudniem, na placu przy remizie OSP Łukawiec odbył się wyjątkowy koncert pod chmurką.
Zespół – jeszcze bez nazwy – po raz pierwszy zrzeszył się z okazji Dnia Kobiet, którego obchody w gminie Wielkie Oczy i tak przez wybuch wojny w Ukrainie zostały przeniesione na końcówkę kwietnia.
Muzycy zaprosili mieszkańców na chwilę muzyki w plenerze. Pogoda w tym dniu dopisała, a muzyka płynąca z remizowego placu[paywall] cieszyła serce i pieściła uszy zebranych. Niektórym nogi wręcz rwały się do tańca.
Wiesława Pazowskiego, Kamila Staromiejskiego, Jana Kuchtę, Krzysztofa Michalika, Wojciecha Sosnowskiego i Wojciecha Kułakowskiego oraz gościnnie występujących Alicję Franus, Wiesława Antonika i Józefa Hawrylaka połączyła przede wszystkim miłość do muzyki i chęć kreatywnego spędzania wolnego czasu.
Wspólne, sąsiedzkie muzykowanie pozwala nie tylko na relaks i odpoczynek. To też okazja do lepszego poznania, wspólnej zabawy i dzielenia się z innymi swoimi talentami.
To drugi publiczny występ grupy. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie ostatni.

fot.UG Wielkie Oczy
Panowie zrzeszyli się przy okazji organizacji Dnia Kobiet. 8 maja po raz pierwszy występowali publicznie w plenerze.

fot.UG Wielkie Oczy
Pogoda dopisała, a muzyka płynąca z remizowego placu cieszyła serce i pieściła uszy zebranych. Niektórym nogi wręcz rwały się do tańca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze