Reklama

Muzykalny Łukawiec

W niedzielę, 8 maja, późnym popołudniem, na placu przy remizie OSP Łukawiec odbył się wyjątkowy koncert pod chmurką.

Zespół – jeszcze bez nazwy – po raz pierwszy zrzeszył się z okazji Dnia Kobiet, którego obchody w gminie Wielkie Oczy i tak przez wybuch wojny w Ukrainie zostały przeniesione na końcówkę kwietnia.

Muzycy zaprosili mieszkańców na chwilę muzyki w plenerze. Pogoda w tym dniu dopisała, a muzyka płynąca z remizowego placu[paywall] cieszyła serce i pieściła uszy zebranych. Niektórym nogi wręcz rwały się do tańca.

Wiesława Pazowskiego, Kamila Staromiejskiego, Jana Kuchtę, Krzysztofa Michalika, Wojciecha Sosnowskiego i Wojciecha Kułakowskiego oraz gościnnie występujących Alicję Franus, Wiesława Antonika i Józefa Hawrylaka połączyła przede wszystkim miłość do muzyki i chęć kreatywnego spędzania wolnego czasu.

Wspólne, sąsiedzkie muzykowanie pozwala nie tylko na relaks i odpoczynek. To też okazja do lepszego poznania, wspólnej zabawy i dzielenia się z innymi swoimi talentami.

To drugi publiczny występ grupy. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie ostatni.


fot.UG Wielkie Oczy
Panowie zrzeszyli się przy okazji organizacji Dnia Kobiet. 8 maja po raz pierwszy występowali publicznie w plenerze.

Reklama


fot.UG Wielkie Oczy
Pogoda dopisała, a muzyka płynąca z remizowego placu cieszyła serce i pieściła uszy zebranych. Niektórym nogi wręcz rwały się do tańca.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości