Reklama

Na autostradzie zajechał drogę toyocie i uciekł z miejsca zdarzenia

Do zdarzenia drogowego doszło 24 bm., przed godz. 13, na autostradzie A4 w Gorliczynie.

Nieznany kierujący kią podczas zmiany pasa ruchu zajechał drogę toyocie, przez co  kierująca nią zjechała na pas zieleni i uderzyła w bariery energochłonne.

Sprawca nie zatrzymał się, nie sprawdził, czy nikt nie ucierpiał, odjechał z miejsca zdarzenia.

Tymczasem kierująca toyotą 21-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego i jej pasażerka trafiły do szpitala.

Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia.


fot.KPP Przeworsk
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kick - niezalogowany 2020-11-26 16:00:47

    Hamstwo na polskich drogach nie zna granic. Nie rozumiem jak tacy idioci dostają prawo do kierowania samochodem. Powinny być dodatkowo badania psychologiczne żeby wyeliminować takie istoty z ruchu drogowego.  Poszkodowanym współczuję, bo na pewno nie są niczemu winne 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    trucker - niezalogowany 2020-11-26 17:35:34

    rozumiem ze owa kierująca blokowała lewy pas ruchu jadąc 50km /h???? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Stan umysłu - niezalogowany 2020-11-26 20:16:22

    Oczywiscie drogowka dba o „bezpieczeństwo” z suszarką na wysokosci „ Sanwilu” chowając sie na pasie zielenii , dwa pasy w jedną , dwa w drugą , szerokie pobocza ,bardzo niebezpieczne miejsce ????, autostrada?!( odcinek z rzeszowa do przemyśla) Stan umysłu , ????śpiochy z Ukrainy , światła przeciwmgłowe włączone w warunkach bez mgły , mistrzowie lewego ,  wymuszania i wielu wielu innych wykroczeń ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama