Do zdarzenia drogowego doszło 24 bm., przed godz. 13, na autostradzie A4 w Gorliczynie.
Nieznany kierujący kią podczas zmiany pasa ruchu zajechał drogę toyocie, przez co kierująca nią zjechała na pas zieleni i uderzyła w bariery energochłonne.
Sprawca nie zatrzymał się, nie sprawdził, czy nikt nie ucierpiał, odjechał z miejsca zdarzenia.
Tymczasem kierująca toyotą 21-letnia mieszkanka powiatu przemyskiego i jej pasażerka trafiły do szpitala.
Prowadzone postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Hamstwo na polskich drogach nie zna granic. Nie rozumiem jak tacy idioci dostają prawo do kierowania samochodem. Powinny być dodatkowo badania psychologiczne żeby wyeliminować takie istoty z ruchu drogowego. Poszkodowanym współczuję, bo na pewno nie są niczemu winne
rozumiem ze owa kierująca blokowała lewy pas ruchu jadąc 50km /h????
Oczywiscie drogowka dba o „bezpieczeństwo” z suszarką na wysokosci „ Sanwilu” chowając sie na pasie zielenii , dwa pasy w jedną , dwa w drugą , szerokie pobocza ,bardzo niebezpieczne miejsce ????, autostrada?!( odcinek z rzeszowa do przemyśla) Stan umysłu , ????śpiochy z Ukrainy , światła przeciwmgłowe włączone w warunkach bez mgły , mistrzowie lewego , wymuszania i wielu wielu innych wykroczeń ????
Jadąc w kierunku Kalwarii Pacławskiej już za Fredropolem można gonić i 200 km/h speed pilnuje Birczy
System zdawania prawa jazdy jest nastawiony na zysk a nie na umiejętności czy kulturę potencjalnych kierowców. O tym czy w ogóle będziesz mógł zdawać decyduje urzędnik. Teraz jest system wojewódzkich ośrodków. Pamiętam czasy gdy zdawało się w Jarosławiu, Przeworsku, Lubaczowie a samochody bez wspomagania kierownicy. Dziś nowoczesne ośrodki, samochody ale czy przez to jest bezpieczniej?
Jak gówniarze świrują po nocach to ich nie ma tylko łapią zwykłych szarych obywateli do swoich statystyk za byle co aby blankiecik sprzedać
Czekamy na wyniki dochodzenia. Nie musicie czekać. Podaję wynik.Umorzenie z powodu niewykrycia sprawców.W ogóle się nie dziwię mundurowym, nie mają sił ani środków do tego typu działań.Po za tym to faktycznie bierzcie się za tych Ukraińców i sprawdzaj ie im stan techniczny pojazdów. Pytam się kto ku..a puszcza takie szroto-busy na autostradę. Na granicy zabierać dowody rejestracyjne.
Odpisuje, I nie zablokowałam lewego pasa. Tylko kierowca nie zauważył mnie na lewym pasie. I zajechał mi 2 krotnie drogę. Więc jak ktoś nie wie to niech nie komentuje.
Nie prawda. Sprawca zbieg z miejsca ale dobrodz ludzi pomogła. Więc sprawca się znalazł,
Hamstwo na polskich drogach nie zna granic. Nie rozumiem jak tacy idioci dostają prawo do kierowania samochodem. Powinny być dodatkowo badania psychologiczne żeby wyeliminować takie istoty z ruchu drogowego. Poszkodowanym współczuję, bo na pewno nie są niczemu winne
rozumiem ze owa kierująca blokowała lewy pas ruchu jadąc 50km /h????
Oczywiscie drogowka dba o „bezpieczeństwo” z suszarką na wysokosci „ Sanwilu” chowając sie na pasie zielenii , dwa pasy w jedną , dwa w drugą , szerokie pobocza ,bardzo niebezpieczne miejsce ????, autostrada?!( odcinek z rzeszowa do przemyśla) Stan umysłu , ????śpiochy z Ukrainy , światła przeciwmgłowe włączone w warunkach bez mgły , mistrzowie lewego , wymuszania i wielu wielu innych wykroczeń ????