Reklama

Na oblodzonej drodze autobus z 18 pasażerami zsunął się do rowu

Do kolizji z udziałem autobusu kursowego relacji Jarosław – Wola Rokietnicka doszło 2 grudnia, przed godz. 23, w Boratynie.

Kierujący autosanem 47-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego zatrzymał pojazd na zakręcie przed wzniesieniem, a gdy próbował ruszyć, autobus na oblodzonej nawierzchni zsunął się do rowu.

Autobusem podróżowało 18 osób, na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierujący  był trzeźwy, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym  został ukarany mandatem.  

Akcja ratunkowa trwała kilka godzin. Wszyscy pasażerowie wrócili dziś do domów.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zzz - niezalogowany 2019-01-03 12:54:00

    Debila A piaskarki gdzie znów zaskoczyła zima dobrze że lipcu ich nie zaskoczy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ppp - niezalogowany 2019-01-03 13:26:03

    Dobrze że ukarali kierowcę bo on nie posypał drogi  brawo panie władzo jestem ciekawa czy pan pan by się zgodził na ten mandat

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Sw - niezalogowany 2019-01-03 14:34:09

    Byłem tam i trochę inaczej wyglądało niż napisali

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości