Do kolizji z udziałem autobusu kursowego relacji Jarosław – Wola Rokietnicka doszło 2 grudnia, przed godz. 23, w Boratynie.
Kierujący autosanem 47-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego zatrzymał pojazd na zakręcie przed wzniesieniem, a gdy próbował ruszyć, autobus na oblodzonej nawierzchni zsunął się do rowu.
Autobusem podróżowało 18 osób, na szczęście nikt nie ucierpiał. Kierujący był trzeźwy, za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem.
Akcja ratunkowa trwała kilka godzin. Wszyscy pasażerowie wrócili dziś do domów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Debila A piaskarki gdzie znów zaskoczyła zima dobrze że lipcu ich nie zaskoczy
Dobrze że ukarali kierowcę bo on nie posypał drogi brawo panie władzo jestem ciekawa czy pan pan by się zgodził na ten mandat
Byłem tam i trochę inaczej wyglądało niż napisali
Panie Kierowco chetnie bede Pana swiadkiem w sadzie pozywajc system a wlasciwie tempych policjantow ktorzy karaja mandatem za to zdarzenie. Bylem na miejscu i widzialem droge a wlasciwie lodowisko jakie tam mialo miejsce. Jestem rowniez kierowca autobusu. Policja powinna udzielic pomocy i ewentualnie interweniowac w sprawie posypywania drogi po ktorej poruszaja sie pojazdy transportu publicznego. Gratulacje dla Policjantow! Jestescie ludzmi wiec nimi badzcie!
jeszcze tak tepych policjantow nigdy to miasto nie miało
To było miesiąc temu. Brawa za wyjątkowy zapłon.
te szczeniaki w mundurach powinni teraz sypać piach na drogi !
może się odwołać od nałożonego mandatu do 7 dni - ma przecież świadków , a karać to tych co zaniedbują swoje obowiązki a pieniądze za utrzymanie drogi wzięte - jak jest reakcja odpowiedzialnych służb za taki stan rzeczy - dwa zakręty i wzniesienie i zero reakcji od służb drogowych, czekają na informację od ludzi jak lądują po rowach, że jest gołoledz - jak porządku koło posesji nie zrobisz to przychodzą wlewpić mandat a droga to czyja - niczyja? nikt nie odpowiada jest nowy wójt na co liczy - na nowe pobory na kogo głosowaliście to wymagajcie. Do Sw - jak byłeś tam na miejscu to chłopie napisz jak to wyglądało chcemy dokładnie wiedzieć za co ten właściwie mandat ten kierowca dostał
Policjanci, to jak k..wy, w ogóle ich nie obchodzi poprawa bezpieczeństwa na drogach, tylko zdzieranie kasy z mandatów! :(
Debila A piaskarki gdzie znów zaskoczyła zima dobrze że lipcu ich nie zaskoczy
Dobrze że ukarali kierowcę bo on nie posypał drogi brawo panie władzo jestem ciekawa czy pan pan by się zgodził na ten mandat
Byłem tam i trochę inaczej wyglądało niż napisali