Reklama

Na podwójnym gazie kierował osobowym saabem

W poniedziałek, 13 marca w Oleszycach doszło do zatrzymania 56-letniego mieszkańca tej samej gminy Oleszyce, który kierował osobowym saabem.

W organizmie mężczyzny krążyły ponad dwa promile alkoholu. Za swoją nieodpowiedzialność odpowie przed sądem.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości