W poniedziałek, 13 marca w Oleszycach doszło do zatrzymania 56-letniego mieszkańca tej samej gminy Oleszyce, który kierował osobowym saabem.
W organizmie mężczyzny krążyły ponad dwa promile alkoholu. Za swoją nieodpowiedzialność odpowie przed sądem.
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze