Reklama

Na przejściu potrącił pieszego

14/11/2018 20:23

Do wypadku doszło dzisiaj (14 bm.) w Wierzbnej.

Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 30-letni kierowca volkswagena transportera na oznakowanym przejsciu dla pieszych potrącił 35-letniego mieszkańca gminy Pawłosiów.
Poszkodowany z obrażeniami trafił do szpitala. Pobrano od niego krew do badań.
Kierowca - 30-letni mieszkaniec Pszczyny - był trzeźwy.

Policjanci pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama