Reklama

Na środku ulicy przyłożył kobiecie nóż do szyi i zagroził, że ją okaleczy

Mrożąca krew w żyłach scena rozegrała się rankiem na jednej z przemyskich ulic. Napastnik – 15-letni mieszkaniec Przemyśla – podszedł z nożem w ręku do 26-latki, mieszkanki Krakowa, z żądaniem oddania torebki.

Chcąc osiągnąć zamierzony cel, 15-latek  straszył napadniętą okaleczeniem. Przestraszona kobieta nie protestowała i oddała nastolatkowi swoją własność, a ten momentalnie się ulotnił. Policjantom udało się namierzyć 15-latka po kilku dniach. Dotarli również do jego 16-letniego kolegi, któremu tamten przekazał łup. Obaj trafili do Policyjnej Izby Dziecka, a kolejnego dnia stanęli przed obliczem sądu dla nieletnich. Z informacji przekazanych przez przemyską komendę wynika, że ten zastosował wobec nich środki o charakterze wychowawczym.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    zenek - niezalogowany 2015-05-20 17:03:29

    Pięknie, gnoja bym dorwał to ten nóż bym mu w dupę wsadził. Takich od razu do pierdla bez względu na to ile lat,  żeby zobaczyli jak życie potrafi z głupoty wyleczyć.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nika - niezalogowany 2015-05-20 17:09:31

    Dokładnie zgdzam sie ! Gnoj jeden na kilka miesiecy by do pierdla,trafił to by było wychowawcze. Tym szczylom juz sie całkiem we łbach pier*** 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wonsz - niezalogowany 2015-05-21 13:53:37

    Do pierdla i utrzymanie za pieniądze podatników? Przymusowe roboty w miejscach publicznych tak by ludzie widzieli m.in. do  sprzątania ulic, to najlepsza terapia o wymiernych kożyściach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości