Mrożąca krew w żyłach scena rozegrała się rankiem na jednej z przemyskich ulic. Napastnik – 15-letni mieszkaniec Przemyśla – podszedł z nożem w ręku do 26-latki, mieszkanki Krakowa, z żądaniem oddania torebki.
Chcąc osiągnąć zamierzony cel, 15-latek straszył napadniętą okaleczeniem. Przestraszona kobieta nie protestowała i oddała nastolatkowi swoją własność, a ten momentalnie się ulotnił. Policjantom udało się namierzyć 15-latka po kilku dniach. Dotarli również do jego 16-letniego kolegi, któremu tamten przekazał łup. Obaj trafili do Policyjnej Izby Dziecka, a kolejnego dnia stanęli przed obliczem sądu dla nieletnich. Z informacji przekazanych przez przemyską komendę wynika, że ten zastosował wobec nich środki o charakterze wychowawczym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Pięknie, gnoja bym dorwał to ten nóż bym mu w dupę wsadził. Takich od razu do pierdla bez względu na to ile lat, żeby zobaczyli jak życie potrafi z głupoty wyleczyć.
Dokładnie zgdzam sie ! Gnoj jeden na kilka miesiecy by do pierdla,trafił to by było wychowawcze. Tym szczylom juz sie całkiem we łbach pier***
Do pierdla i utrzymanie za pieniądze podatników? Przymusowe roboty w miejscach publicznych tak by ludzie widzieli m.in. do sprzątania ulic, to najlepsza terapia o wymiernych kożyściach.
Zgadza się! Publiczna chłosta i prace społeczne, a nie jakieś ośrodki i inne dziadostwa bo zaraza będzie się szerzyć dalej!
"Srodki wychowawcze" zadziałają tyle, że za jakiś czas zrobi to samo, albo posunie się dalej, nie tylko grożąc ale używając noża. Należałoby zamknąć takiego w areszcie na tydzień, niechby poczuł co go czeka jeśli jeszcze raz spróbuje. Cóż, nasze sądy są bardzo "sprawiedliwe i surowe". Chyba, że chodzi o niepełnosprawnego umysłowo, który wziął batonik ze sklepu. Takiego do więzienia.
Pięknie, gnoja bym dorwał to ten nóż bym mu w dupę wsadził. Takich od razu do pierdla bez względu na to ile lat, żeby zobaczyli jak życie potrafi z głupoty wyleczyć.
Dokładnie zgdzam sie ! Gnoj jeden na kilka miesiecy by do pierdla,trafił to by było wychowawcze. Tym szczylom juz sie całkiem we łbach pier***
Do pierdla i utrzymanie za pieniądze podatników? Przymusowe roboty w miejscach publicznych tak by ludzie widzieli m.in. do sprzątania ulic, to najlepsza terapia o wymiernych kożyściach.