Dziś w godzinach wczesnopopołudniowych na ul. Poniatowskiego zapadła się jezdnia. To najprawdopodobniej wynik podmycia. Ruch na ulicy został wstrzymany. Trwa usuwane uszkodzenia.
Jedna z ważniejszych arterii miasta została dziś zablokowana. W wyniku wypłukania podłoża w ulicy Poniatowskiego, tuż za skrzyżowaniem z ulicą Sikorskiego, na wysokości sklepu rowerowego utworzyła się potężna wyrwa.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szkoda, że po raz kolejny nie udało się uzyskać w miarę gładkiej nawierzchni po usunięciu awarii.
tak a na winko to z
Szkoda, że po raz kolejny nie udało się uzyskać w miarę gładkiej nawierzchni po usunięciu awarii.