SIATKÓWKA PLAŻOWA: 27 i 28 sierpnia br. na boiskach do siatkówki plażowej przy osiedlu Kmiecie w Przemyślu rozegrana została VI edycja Turnieju Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych. W zawodach udział wzięło 23 pary z całej Polski ale także i zza granicy. Gośćmi honorowymi turnieju byli: złoty medalista mistrzostw świata (1974 r.) i igrzysk olimpijskich (1976 r.) Tomasz Wójtowicz, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk oraz znany komentator sportowy Marek Magiera.
Organizatorami turnieju byli: Bieszczadzki Region IPA, Przemyski Region IPA, Zarząd Oddziałowy NSZZ PSG BiOSG, POSiR, Klub Sportowy Developres Rzeszów, Lasy Państwowe-Nadleśnictwo Krasiczyn, Developres sp. z o.o. oraz firma Inglot.
Turniej, rozgrywany systemem brazylijskim, stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Rywalizacja trwała kilka godzin. Do strefy medalowej dotarły pary: Marian Studziński – Mariusz Chojnacki (Nadwiślański Oddział Straży Granicznej), Michał Steciuk – Adrian Kotarski (Nadbużański Oddział SG, Komenda Oddziału), Błażej Masłowski – Mateusz Szwejkowski (11. Pułk Artylerii Wegorzewo) oraz Adrian Sdebel – Mariusz Jajus (straż pożarna, KM PSP Wałbrzych i KMP Rybnik).
W meczu o 3. miejsce M. Studziński i M. Chojnacki pokonali parę M. Steciuk i A. Kotarski 2:0 (23:21, 21:15). W wielkim finale duet A. Sdebel i M. Jajus nie dali większych szans B. Masłowskiemu i M. Szwejkowskiemu, wygrywając 2:0 (21:16, 21:12).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze