Reklama

Nagrody wręczał sam Tomasz Wójtowicz!

06/09/2016 09:33

SIATKÓWKA PLAŻOWA: 27 i 28 sierpnia br. na boiskach do siatkówki plażowej przy osiedlu Kmiecie w Przemyślu rozegrana została VI edycja Turnieju Siatkówki Plażowej Służb Mundurowych. W zawodach udział wzięło 23 pary z całej Polski ale także i zza granicy. Gośćmi honorowymi turnieju byli: złoty medalista mistrzostw świata (1974 r.) i igrzysk olimpijskich (1976 r.) Tomasz Wójtowicz, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk oraz znany komentator sportowy Marek Magiera.

Organizatorami  turnieju byli: Bieszczadzki Region IPA, Przemyski Region IPA, Zarząd Oddziałowy NSZZ PSG BiOSG, POSiR, Klub Sportowy Developres Rzeszów, Lasy Państwowe-Nadleśnictwo Krasiczyn, Developres sp. z o.o. oraz firma Inglot.

Turniej, rozgrywany systemem brazylijskim, stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Rywalizacja trwała kilka godzin. Do strefy medalowej dotarły pary: Marian Studziński – Mariusz Chojnacki (Nadwiślański Oddział Straży Granicznej), Michał Steciuk – Adrian Kotarski (Nadbużański Oddział SG, Komenda Oddziału), Błażej Masłowski – Mateusz Szwejkowski (11. Pułk Artylerii Wegorzewo) oraz Adrian Sdebel – Mariusz Jajus (straż pożarna, KM PSP Wałbrzych i KMP Rybnik).

W meczu o 3. miejsce M. Studziński i M. Chojnacki pokonali parę M. Steciuk i A. Kotarski 2:0 (23:21, 21:15). W wielkim finale duet A. Sdebel i M. Jajus nie dali większych szans B. Masłowskiemu i M. Szwejkowskiemu, wygrywając 2:0 (21:16, 21:12).
KK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama