Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Artura Malawskiego w Przemyślu obchodzi w tym roku jubileusz 70-lecia istnienia. Z tej – wyjątkowej okazji – zaplanowano siedemdziesiąt koncertów, które będą się odbywać przez cały rok szkolny 2024/2025.
Inauguracja obchodów rozpoczęła się dzisiaj (5 października) o g. 9 uroczystą mszą św. w kościele oo. Franciszkanów.
Kolejnym punktem uroczystości był przemarsz do siedziby szkoły, a także odsłonięcie pamiątkowej rzeźby szkolnego niedźwiadka oraz spotkanie absolwentów w siedzibie Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych, przy ul. Słowackiego 91.
Inaugurację obchodów jubileuszowych zakończy uroczysty koncert „Śpiewamy polski piosenki” w wykonaniu uczniów, nauczycieli i absolwentów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu o g. 18 w Sali Widowiskowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu, przy ul. Konarskiego 9.
Szerzej w najbliższym numerze ŻP.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze