W Szkole Podstawowej w Wietlinie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Po wstępnych eliminacjach przeprowadzonych w sołectwach do turnieju zgłoszono po dwóch najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach.
W turnieju wzięli udział przedstawiciele sołectw: Korzenica, Laszki, Miękisz Nowy, Miękisz Stary, Wietlin Osada, Wietlin Pierwszy, Wietlin Trzeci i Wietlin Wieś. Turniej rozegrano systemem pucharowym do dwóch przegranych meczów.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii:
Kategoria I (kobiety 13 – 25 lat): 1. Paulina Kaczmar – Miękisz Nowy, 2. Sylwia Gonciarz – Laszki, 3. Karolina Piekuś – Laszki.
Kategoria II (kobiety 25+): 1. Agnieszka Tomków – Wietlin, 2. Dorota Gembarowska – Laszki, 3. Renata Cholewa – Wietlin III.
Kategoria III (mężczyźni 13 – 20 lat): 1. Hubert Bednarz – Wietlin, 2. Dawid Kamiński – Wietlin Osada, 3. Albert Jaremko – Miękisz Nowy.
Kategoria IV (mężczyźni 21 – 45 lat): 1. Grzegorz Halwa – Laszki, 2. Bogusław Wójtów – Laszki, 3. Jan Mazepa – Miękisz Nowy.
Kategoria V (mężczyźni 45+): 1. Andrzej Sulin – Korzenica, 2. Wiesław Pazyniak – Laszki, 3. Mariusz Fedurko – Laszki.
Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Laszki, LKS Hetman Laszki, Szkoła Podstawowa w Wietlinie, rada rodziców przy Szkole Podstawowej w Wietlinie.
Sponsorzy: Tech Projekt i sołtys wsi Wietlin.
Patronat honorowy sprawował starosta jarosławski.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze