Reklama

Najlepsi pingpongiści w gminie

21/01/2017 14:00

W Szkole Podstawowej w Wietlinie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Po wstępnych eliminacjach przeprowadzonych w sołectwach do turnieju zgłoszono po dwóch najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach.

W turnieju wzięli udział przedstawiciele sołectw: Korzenica, Laszki, Miękisz Nowy, Miękisz Stary, Wietlin Osada, Wietlin Pierwszy, Wietlin Trzeci i Wietlin Wieś. Turniej rozegrano systemem pucharowym do dwóch przegranych meczów.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:

Kategoria I (kobiety 13 – 25 lat): 1. Paulina Kaczmar – Miękisz Nowy, 2. Sylwia Gonciarz – Laszki, 3. Karolina Piekuś – Laszki.

Kategoria II (kobiety 25+): 1. Agnieszka Tomków – Wietlin, 2. Dorota Gembarowska – Laszki, 3. Renata Cholewa – Wietlin III.

Reklama

Kategoria III (mężczyźni 13 – 20 lat): 1. Hubert Bednarz – Wietlin, 2. Dawid Kamiński – Wietlin Osada, 3. Albert Jaremko – Miękisz Nowy.

Kategoria IV (mężczyźni 21 – 45 lat): 1. Grzegorz Halwa – Laszki, 2. Bogusław Wójtów – Laszki, 3. Jan Mazepa – Miękisz Nowy.

Kategoria V (mężczyźni 45+): 1. Andrzej Sulin – Korzenica, 2. Wiesław Pazyniak – Laszki, 3. Mariusz Fedurko – Laszki.

Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Laszki, LKS Hetman Laszki, Szkoła Podstawowa w Wietlinie, rada rodziców przy Szkole Podstawowej w Wietlinie.

Reklama

Sponsorzy: Tech Projekt i sołtys wsi Wietlin.

Patronat honorowy sprawował starosta jarosławski.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama