Reklama

Najlepsi tenisiści w powiecie

12/06/2015 17:40

W sześciu grupach wiekowych męskich i żeńskich oraz osób niepełnosprawnych rozgrywano eliminacje powiatowe XVI Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. Zwycięzcy zmierzą się w finale wojewódzkim.

Do eliminacji przystąpiło 58 zawodników, którzy reprezentowali 7 samorządów gminnych z terenu powiatu lubaczowskiego. Rozgrywki przeprowadzono zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego, systemem pucharowym do dwóch przegranych meczów.[paywall]
Klasyfikacja zawodników – Kategoria do 13 lat dziewczynki: 1. miejsce Karolina Rawska, 2. Aleksandra Petranik, 3. Anna Starzec; chłopcy: 1. Szymon Wojciechowski, 2. Jakub Nicpoń, 3. Dawid Wróbel.
Kategoria 14 – 16 lat dziewczynki: 1. Justyna Rydzik, 2. Paulina Balawender, 3. Katarzyna Szmagara; chłopcy: 1. Zenon Fedyk, 2. Jakub Farion, 3. Kacper Wójciak. 
Kategoria 17 – 19 lat kobiety: 1. Sylwia Sęga, 2. Monika Kuchta; mężczyźni: 1. Marcin Pazowski, 2. Tomasz Sęga, 3. Krzysztof Należny. 
Kategoria 20 – 39 lat kobiety: 1. Diana Wicijowska, 2. Klaudia Pupka; mężczyźni: 1. Arkadiusz Elceser, 2. Tobiasz Żmud, 3. Maciej Tabaczek.
Kategoria 40 – 55 lat mężczyźni: 1. Zbigniew Jodłowski, 2. Konrad Nowoświat, 3. Mirosław Dudek.
Kategoria 56 lat i powyżej mężczyźni: 1. Konrad Mazurek, 2. Wiesław Szpyt.
Kategoria osoby niepełnosprawnie intelektualnie: 1. Ewelina Chełczyńska, 2. Marcin Wyciślik, 3. Rafał Kilar. Kategoria osoby niepełnosprawne ruchowo mogące grać stojąc: 1. Krystyna Pietraszek.
Zawody zostały zorganizowane w Zespole Szkół w Oleszycach, a głównymi sędziami byli: Kazimierz Wać oraz Paweł Paryniak. Koordynatorem był Wydział Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lubaczowie
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama