W sześciu grupach wiekowych męskich i żeńskich oraz osób niepełnosprawnych rozgrywano eliminacje powiatowe XVI Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. Zwycięzcy zmierzą się w finale wojewódzkim.
Do eliminacji przystąpiło 58 zawodników, którzy reprezentowali 7 samorządów gminnych z terenu powiatu lubaczowskiego. Rozgrywki przeprowadzono zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego, systemem pucharowym do dwóch przegranych meczów.[paywall]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze