Po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 1 w Przemyślu odbył się dzień otwarty, na który przyjść mógł każdy.
Najstarsza szkoła w mieście systematycznie dba o swoich obecnych i przyszłych uczniów. Podczas dnia otwartego chętni mogli odwiedzić wszystkie pomieszczenia na terenie szkoły. Największą popularnością wśród najmłodszych cieszyła się sala zabaw. Oblegane były pracownia informatyczna, sale do gimnastyki korekcyjnej i wychowania fizycznego. Rodzice z kolei szczególną uwagę przywiązywali do szkolnej świetlicy i stołówki. Wszyscy przybyli mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych z tej okazji zawodach sportowych, eksperymentach przyrodniczych czy łamigłówkach matematycznych. Nie zabrakło lekcji języka angielskiego czy obowiązkowego w takich sytuacjach punktu programu, czyli malowania twarzy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze