Reklama

Narkotyki ukryte w zbiorniku

18/06/2019 12:12

Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali 4 osoby podejrzane o przemyt narkotyków.

Funkcjonariusze z rzeszowskiego zarządu CBŚP w ramach prowadzonych czynności ustalili, że 4 mieszkańców Rzeszowa mogło dokonać przemytu znacznych ilości substancji psychotropowych: środka o nazwie 3 MMC. Do akcji ich zatrzymania doszło na autostradzie A4, w trakcie powrotu  podejrzanych z Holandii.

To właśnie stamtąd narkotyki miały być przemycone do Polski. Przeszukania dokonano przy wsparciu Giny – psa służbowego Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, przeszkolonego do wykrywania narkotyków. Wszystko wskazywało na to, że zabronione substancje przewożone są w zbiorniku paliwa, dlatego skontrolowano wnętrze przy pomocy wideoendoskopu. Znaleziono tam worki zawierające prawie 3 kilogramy 3 MMC.


owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    phamyen - niezalogowany 2019-06-19 09:24:13

    Great post,Thanks for providing us this great knowledge,Keep it up.http://www.girlsgo2games.com/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama