Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej zatrzymali 4 osoby podejrzane o przemyt narkotyków.
Funkcjonariusze z rzeszowskiego zarządu CBŚP w ramach prowadzonych czynności ustalili, że 4 mieszkańców Rzeszowa mogło dokonać przemytu znacznych ilości substancji psychotropowych: środka o nazwie 3 MMC. Do akcji ich zatrzymania doszło na autostradzie A4, w trakcie powrotu podejrzanych z Holandii.
To właśnie stamtąd narkotyki miały być przemycone do Polski. Przeszukania dokonano przy wsparciu Giny – psa służbowego Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, przeszkolonego do wykrywania narkotyków. Wszystko wskazywało na to, że zabronione substancje przewożone są w zbiorniku paliwa, dlatego skontrolowano wnętrze przy pomocy wideoendoskopu. Znaleziono tam worki zawierające prawie 3 kilogramy 3 MMC.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Great post,Thanks for providing us this great knowledge,Keep it up.http://www.girlsgo2games.com/
Great post,Thanks for providing us this great knowledge,Keep it up.http://www.girlsgo2games.com/