Reklama

Narkotyki w rękawicy bokserskiej. Wpadli 18- i 21-latek

15/03/2021 11:39

W mieszkaniu i samochodzie 21-latka oraz przy 18-latku śledczy policjanci znaleźli narkotyki.

Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy podczas wykonywania czynności przeszukali jedno z mieszkań na terenie gminy Chłopice. W pokoju 21-latka wyraźnie czuć było marihuanę. Funkcjonariusze znaleźli w rękawicy bokserskiej woreczek foliowy z zawartością suszu. Podczas przeszukania samochodu mężczyzny ujawnili kolejny woreczek z suszem. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że jest to marihuana.

Ponadto zatrzymali również 18-letniego mieszkańca tej samej gminy, który na ich widok odwrócił się, wyciągnął z kieszeni woreczki foliowe i schował je do bielizny. Jak się okazało, było to 6 woreczków foliowych z marihuaną.

Za posiadanie narkotyków wspomnianym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
owa
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama