W mieszkaniu i samochodzie 21-latka oraz przy 18-latku śledczy policjanci znaleźli narkotyki.
Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy podczas wykonywania czynności przeszukali jedno z mieszkań na terenie gminy Chłopice. W pokoju 21-latka wyraźnie czuć było marihuanę. Funkcjonariusze znaleźli w rękawicy bokserskiej woreczek foliowy z zawartością suszu. Podczas przeszukania samochodu mężczyzny ujawnili kolejny woreczek z suszem. Wstępne badania testerem narkotykowym wykazały, że jest to marihuana.
Ponadto zatrzymali również 18-letniego mieszkańca tej samej gminy, który na ich widok odwrócił się, wyciągnął z kieszeni woreczki foliowe i schował je do bielizny. Jak się okazało, było to 6 woreczków foliowych z marihuaną.
Za posiadanie narkotyków wspomnianym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze