Zawodnicy Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin prowadzonego przez Ryszarda i Jerzego Makarów zapisali na swoim koncie w ostatnim czasie kilka sukcesów.
W Mistrzostwach Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Przeworsku Wojciech Tłuścik, startujący w kategorii kumite seniorów poniżej 80 kg oraz Piotr Ojak-Żwirn, startujący w kategorii kumite juniorów młodszych poniżej 65 kg zajęli trzecie miejsca.
W walkach kumite uczestniczyli również[paywall]: Aleksandra Pisarska, Tomasz Dytyniak, Aleksander Warwaruk, Michał Podgórski oraz Michał Lisowski, który zadebiutował w rywalizacji seniorskiej. W kategorii układów kata zaprezentował się Damian Pawłowski.
Mistrzostwa zgromadziły 234 zawodników z 31 klubów karate kyokushin z Polski południowej.
Przemyślanie rywalizowali także w Dębicy podczas jubileuszowych 25. Mistrzostw Podkarpacia Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży. Zawodnicy PKKK powrócili do domów z trzema pierwszymi i jednym trzecim miejscem.
Pierwsze miejsce i tytuł mistrza Podkarpacia w rywalizacji kumite zdobyli: Samir Azizov (kadeci; powyżej 40 kg), Ryszard Sobolak (kadeci; 40 kg) oraz Michał Podgórski (młodziki; 40 kg). Trzecie miejsce w rywalizacji dziewczynek poniżej 25 kg zdobyła najmłodsza zawodniczka Irena Skyba.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze